دشمنان توانایی خاموش کردن چراغ هدایت الهی و ولایت را ندارند

صفاهانی گفت: حرکات مذبوحانه دشمنان انقلاب و و رسانه های جیره خوار بیگانه همچون روزنامه فرانسوی در اهانت به مقدسات اسلام ومرجعیت نشان دهنده این است که آنها توانایی خاموش کردن چراغ هدایت الهی وولایت ندارند و در برابر پیشرفت انقلاب اسلامی و قوی شدن ایران عاجر هستند.

به گزارش نسیم خنداب؛ حجت‌الاسلام صفاهانی امام‌جمعه شهرستان خنداب در خطبه‌های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته ضمن تبریک ولادت حضرت زهرا(س) گفت: حضرت زهرا(س) محور عالم هستی و محور حرکت امامان و اهل بیت(ع) است و با وجود حضرت زهرا(س) زن عزت ومقام و منزلت گرفت.

وی در ادامه گفت: توسعه جامعه اسلامی به دست زنان است حضرت خدیجه(س) در کنار پیامبراکرم(ص) قرار می گیرد که اسلام رشد کند، حضرت زهرا(س) هم کفو حضرت علی(ع) می شود تا حضرت علی(ع) در مساله امامت موفق باشد، حضرت زینب(س) در کربلا در کنار امام حسین(ع) قرار می گیرد تا نهضت عاشورا به پیروزی رسد.

صفاهانی افزود: زن در اسلام مایه آرامش و آسایش زندگی است اما در غرب جایگاهی ندارد و به زن به عنوان ابزار و کالا نگاه می کنند و از زنان استفاده ابزاری می شود.  

امام جمعه خنداب تصریح کرد: دشمنان در اغتشاشات اخیر تلاش کردند حجاب را سر مادران و خواهران ما بردارند اما مادران فاطمی و زینبی ما تو دهنی محکم به دشمنان اسلام زدند و عشق و علاقه خود را به ارزش‌های اسلام و حجاب  نشان دادند و به سفارش حضرت زهرا عمل کردند.

وی گفت: حرکات مذبوحانه دشمنان انقلاب و رسانه های جیره خوار بیگانه همچون روزنامه فرانسوی در اهانت به مقدسات اسلام و مرجعیت نشان دهنده این است که آنها توانایی خاموش کردن چراغ هدایت الهی و ولایت ندارند و در برابر پیشرفت انقلاب اسلامی و قوی شدن ایران عاجر هستند.

صفاهانی خاطر نشان کرد: دشمنان بدانند با تلاش‌های امپراتوری غرب و اقدامات مذبوحانه خود به نتیجه نخواهند رسید و ملت قهرمان ایران هرگز دست از آرمان‌های بلند انقلاب برنخواهند داشت و تا آخر در مقابل دشمنان ایستادگی خواهند کرد.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × پنج =