جهاد تبیین پادزهر جنگ شناختی دشمنان است

فرمانده سپاه روح گفت: جهاد تبیین به عنوان فریضه مهم و قطعی پادزهر جنگ شناختی دشمن است.

به گزارش نسیم خنداب به نقل از دیار آفتاب؛ محسن کریمی فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی در دیدار با هیئت اندیشه‌ورز انجمن راویان استان مرکزی اظهار داشت: گنجینه دفاع مقدس منشاء تحول، تحرک و پویایی است و هرکجا که این فرهنگ نجات بخش نهادینه شود قطعا موجب حرکت خواهد شد.

وی با بیان اینکه دفاع مقدس هویت جاری ملت ایران و نظام اسلامی است، گفت: فرهنگ نجات بخش دفاع مقدس آنقدر عظیم و توانمند است که برای هر مقطعی کارآمد و می تواند جامعه را به کمال و پیشرفت برساند.

کریمی با اشاره به اینکه جهاد تبیین به عنوان فریضه مهم و قطعی پادزهر جنگ شناختی دشمن است، افزود: مهمترین رسالت ما در خصوص دفاع مقدس تبیین و آن هم با نگاه جهاد است.

وی بیان کرد: یکی از راه‌های تحقق جهاد تبیین راه اندازی نهضت خاطره گویی است و پیشکسوتان در این خصوص رسالت مهمی دارند.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی با بیان اینکه ایجاد خودباوری در نسل جوان جامعه با جهاد تبیین محقق خواهد شد، گفت: نسل جدید جامعه باید به باور مامیتوانیم برسد و این قطعا با فریضه تبیین محقق خواهد شد.

وی با اشاره به اهداف دشمن در جنگ شناختی بیان کرد: کوچک شماردن دستاوردهای عظیم انقلاب و خدشه به باور و اراده جوانان راهبرد دشمن در جنگ شناختی است و باید با جهاد تبیین آینده درخشان ایران اسلامی ترسیم شود و لذا رویکرد مهم جهاد تبیین امیدآفرینی است.

کریمی کنگره شهدای استان مرکزی را یک جهاد تبیین در حوزه دفاع مقدس و انقلاب اسلامی خواند و افزود: راهبرد این جریان عظیم و مردمی بیانات مقام معظم رهبری است و باید از این الگوی موفق به خوبی استفاده کنیم.

وی با اشاره به رسالت‌های انجمن راویان استان گفت: انجمن راویان استان مرکزی نقش مهمی در تحقق جهاد تبیین دارند و باید با استفاده از افراد، گروه‌ها و نخبگان خوش فکر و فرهنگی نهضت خاطره گویی با رویکرد جهاد تبیین محقق سازند.

فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی افزود: اردوهای راهیان نور مهمترین ظرفیت برای تحقق نهضت خاطره گویی است و خوشبختانه استان مرکزی در این خصوص از فرصت ها به خوبی استفاده کرده و الگوهای موفق ارائه داده و فعالیت های اثربخش در حوزه اردوهای راهیان نور باید استمرار داشته باشد.

وی ادامه داد: تربیت جوانان شایسته و توانمند برای تقویت جریان روایتگری در اردوهای راهیان در دستور کار انجمن راویان باشد و در این راستا از همه ظرفیت ها اعم از پیشکسوتان، بسیجیان، دانشگاهیان و جوانان با انگیزه استفاده شود.

کریمی خاطر نشان کرد: تعامل و هم افزایی ارکان مختلف بسیج و سپاه با انجمن راویان استان در راستای تحقق جهاد تبیین و تقویت جریان با برکت نهضت خاطره گویی دفاع مقدس یک ضرورت مهم و لازم است هیئت اندیشه ورز انجمن راویان نشست های تخصصی با مجموعه های مرتبط داشته باشد.

انتهای پیام/ 

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − چهار =