فرانسه به جای توهین به مقدسات به سابقه جنایات خود در دیگر کشورها بپردازد

امام‌جمعه اراک گفت: دولت فرانسه می‌بایست بجای توهین به مقدسات مسلمانان به توجیه سابقه جنایات خود در دیگر کشورها بپردازد.

به گزارش نسیم خنداب؛ نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی، ائمه جمعه و دفتر شورای سیاست‌گذاری استان در بیانیه‌ای توهین نشریه فرانسوی نسبت به مرجعیت دینی را محکوم کردند.

یُرِیدُونَ لِیُطْفِئُوا نُورَ اللَّهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَاللَّهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَلَوْ کَرِهَ الْکَافِرُونَ (صف/ ۸)

کافران می‌خواهند تا نور خدا را به گفتار باطل (و طعن و مسخره) خاموش کنند و البته  خدا نور خود را هر چند کافران خوش ندارند کامل و محفوظ خواهد داشت.

بیش از چهل سال است جمهوری اسلامی و ملت شریف و بزرگ ایران اسلامی آماج کینه و دشمنی‌های آمریکا و صهیونیزم بین‌الملل مدعیان دروغین تمدن ، حقوق بشر و آزادی قرارگرفته است همراهی کورکورانه برخی کشورهای اروپایی از جمله فرانسه با دشمنان برای ملت ما موضوع ناشناخته‌ای نیست اقدام بی‌شرمانه‌ی اخیر نشریه مبتذل شارلی ابدو با حمایت و مدیریت دولت فرانسه علیه مرجعیت و تشیع قلب همه مسلمانان و انسان‌های آزاده را جریحه‌دار ساخت سابقه توهین این نشریه به ساحت مقدس انبیاء الهی و ادیان آسمانی گویای چهره کریه فرهنگ منحط غربی از جمله فرانسه است.

کشتار ۱۰ میلیون مردم الجزایر ،کشتار ۸۰۰ هزار نفر مردم رواندا ، کشتار ۴۰۰ هزار نفر مردم کامرون ، کشتار صدها هزار مردم چاد و مراکش ، قربانی کردن مردم کشورهای مستعمره در آزمایش‌ها هسته‌ای و پرت کردن افراد از بالگرد بخشی از سابقه این کشور به‌ظاهر متمدن است.

دولت فرانسه می‌بایست بجای توهین به مقدسات مسلمانان به توجیه سابقه جنایات خود در دیگر کشورها بپردازد.

خورشید پرفروغ امام المسلمین حضرت آیه الله العظمی خامنه‌ای با خاک پاشیدن امثال دولت فرانسه پوشیده و کدر نخواهد شد ما این اقدام ضد بشری و ضد اخلاقی نشریه مبتذل فرانسوی را که با حمایت دولت فرانسه صورت پذیرفته است را به‌شدت محکوم کرده و خواستار عذرخواهی رسمی دولت فرانسه از این اقدام شرم‌آور هستیم.

والسلام علی من اتبع الهدی

نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی، ائمه جمعه و دفتر شورای سیاست‌گذاری استان

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 4 =