ایام الله دهه فجر فرصت مناسبی برای تحقق آفرینی در جهاد تبیین است

مدیر کل روابط عمومی و اطلاع رسانی استانداری مرکزی گفت: نقش اصحاب رسانه و فعالین فضای مجازی در روایت صحیح و جهاد تبیین بسیار با اهمیت است و ایام الله دهه فجر فرصتی مناسب برای تحقق آفرینی در جهاد تبیین است.

به گزارش نسیم خنداب به نقل از دیار آفتاب؛ محمد طالبی مدیر کل روابط عمومی و اطلاع رسانی استانداری مرکزی در نشست شورای اطلاع رسانی استان مرکزی گفت: در شرایط فعلی کشور اطلاع رسانی صحیح و به موقع و روایت صحیح دستاوردهای انقلاب با نگاه تبیینی یک ضرورت مهم است.

وی افزود: نقش اصحاب رسانه و فعالین فضای مجازی در روایت صحیح و جهاد تبیین بسیار با اهمیت است و ایام الله دهه فجر فرصتی مناسب برای تحقق آفرینی در جهاد تبیین است.

طالبی بیان کرد: پرهیز از موازی کاری در حوزه اطلاع رسانی و ایجاد یک ساختار منسجم و نظامند برای تحقق جهاد تبیین یک ضرورت مهم است و باید با مشارکت و هم افزایی همه جانبه در حوزه رسانه و اطلاع رسانی استان شاهد گام های بلند باشیم.

وی ادامه داد: خوشبختانه در دولت سیزدهم با نگاه مردمی و انقلابی در بسیاری از بخش‌ها همچون صنعت، اقتصاد و فرهنگ اقدامات قابل توجهی انجام شده که باید تبیین شوند.

مدیر کل روابط عمومی و اطلاع رسانی استانداری مرکزی اضافه کرد: اهتمام اصحاب رسانه به مسائل اجتماعی و فرهنگی قطعا راهگشا خواهد بود و سوژه‌های بسیاری در این خصوص وجود دارد که با نگاه فنی و حرفه ای رسانه می توان شاهد اتفاقات خوبی بود.

وی خاطر نشان کرد: در راستای گرامیداشت ایام الله دهه فجر به عنوان کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات آمادگی کامل وجود دارد و سعی داریم در این راستا از همه ظرفیت‌های موجود به خوبی بهره مندی کنیم.

انتهای پیام/ 

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − چهار =