سپاه پاسداران در خط مقدم مبارزه با تروریسم قرار دارد

کارشناس مسائل سیاسی گفت: اگر اروپایی‌ها درک سیاسی و انسانی درستی داشتند متوجه می‌شدند سپاهی که در خط مقدم مبارزه با تروریسم است، باید در پارلمان اروپا از آن قدردانی می‌شد. نه اینکه در فهرست تروریست قرار بگیرد آن‌ها فهم درست از حقوق بشر ندارند.

به گزارش نسیم خنداب؛ حیدر جهان بخشی، کارشناس مسائل سیاسی در گفتگو با خبرنگار نسیم خنداب، گفت: رأی اعضا پارلمان اروپا به اینکه سپاه پاسداران در فهرست تروریست قرار بگیرد در حقیقت نشان‌دهنده این است که آن‌ها  بازیچه دست صهیونیست‌ها و آمریکا هستند.

 وی بیان کرد: اگر آن‌ها درک سیاسی و انسانی درستی داشتند متوجه می‌شدند، سپاهی که در خط مقدم مبارزه با تروریست است، باید در پارلمان اروپا از آن قدردانی می‌شد نه اینکه در فهرست تروریست قرار بگیرد آن‌ها فهم درست از حقوق بشر ندارند.

جهان بخشی افزود: کشورهای اروپایی چون تحت سلطه آمریکا هستند در همه مواضع سیاسی، فرهنگی، اقتصادی و… به دنبال همراهی و رضایت آمریکا و صهیونیست‌ها هستند و استقلالی از خود ندارند همواره در مقابله با جمهوری اسلامی با آمریکا و صهیونیست‌ها همراه بودند.

این کارشناس سیاسی در ادامه بیان کرد: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی نیز در همه عرصه‌ها چه در سطح بین‌المللی و چه در سطح منطقه‌ای، با دشمنان انقلاب اسلامی همراه بودند و از محاربین، معاندین، منافقین و مخالفین نظام جمهوری اسلامی حمایت کردند.

جهان بخشی گفت: در جنگ تحمیلی هرچه در توان داشتند به صدام کمک کردند و بعدازآن هم در عرصه جنگ اقتصادی سیاسی و تهاجم فرهنگی از همه ابزارها در حد توان خود در مقابله با انقلاب اسلامی بکار گرفتند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: امروز دشمنان با جنگ ترکیبی یعنی استفاده از تمام ظرفیت‌های داخلی و خارجی با شیوهای مختلف با انقلاب اسلامی و جبهه مقاومت در حال ستیز و مقابله هستند. که با توکل به خداوند و استقامت و بصیرت امت انقلابی بازهم مثل گذشته نقشه‌هایشان نقش برآب خواهد شد اما مسئولین نیز باید تلاش کنند تا مشکلات مردم روز به روز کاسته شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + 8 =