تحریم سپاه ناشی از عملکرد مطلوب نظام جمهوری اسلامی است

کارشناس مسائل سیاسی گفت: تحریم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی توسط پارلمان اروپا می‌تواند انتقام از عملکرد بسیار عالی نظام جمهوری اسلامی و در رأس آن سپاه پاسداران باشد.

به گزارش نسیم خنداب؛ رجبی، کارشناس سیاسی در گفتگو با خبرنگار نسیم خنداب، گفت: تحریم سپاه توسط پارلمان اروپا می‌تواند انتقام از عملکرد بسیار عالی نظام جمهوری اسلامی در رأس آن سپاه پاسداران در برخورد بعضی از مسائل باشد.

وی بیان کرد: سپاهی که در هر حادثه غیرمترقبه‌ای حضور مقتدرانه پیدا می‌کند. کشورهای اروپایی می‌خواستند به شکلی تحت تأثیر قرار دهند تا از عملکرد مطلوب این مجموعه انقلابی را بکاهند.

رجبی افزود: وقتی دشمنان مشاهده کردند آشوب و اغتشاش در ایران فروکش کرده و آشوبگران در میدان نیستند، با این کار می‌خواستند در فضای اقتصادی کشور یک التهابی را ایجاد کنند.

کارشناس سیاسی تصریح کرد: هرچند که از این عمل سخیف عقب‌نشینی کردند اما ازجمله اهدافشان تضعیف کشورهای مقاومت، وارونه نمایی حقایق، مقصر جلوه دادن سپاه در بروز مشکلات معیشتی مردم، تحت‌فشار قرار دادن جوانان، ازسرگیری مذاکرات و زمینه‌ای برای اقدامات شرارت‌آمیزشان بود.

وی گفت: جنگ ترکیبی که دشمنان علیه جمهوری اسلامی طراحی کرده‌اند همه موارد ازجمله حمایت از آشوب، تحریم، برخورد سیاسی، جنگ روانی و… در آن گنجانده‌شده است و بیشترین هدف آن‌ها، بازی روانی با افکار عمومی جامعه است که به لطف الهی به نتیجه نخواهد رسید.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 1 =