اولین محموله کمک های مردمی استان مرکزی به مناطق زلزله زده خوی ارسال شد

فرمانده سپاه روح‌الله گفت: امروز به برکت ولادت امیرالمؤمنین(ع) اولین محموله از کمک‌های مردمی، موکب‌داران، سپاه و بسیج استان مرکزی به مناطق زلزله‌زده خوی ارسال شد.

به گزارش نسیم خنداب به نقل از دیار آفتاب؛ محسن کریمی فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی در حاشیه اعزام اولین محموله استان مرکزی به مناطق زلزله زده خوی اظهار داشت: در راستای حل مشکلات مردم عزیز در منطقه زلزله زده خوی از ابتدای وقوع حادثه سپاه و بسیج تمام قد در منطقه حاضر شد و در ابعاد مختلف، خدمت رسانی را در کنار سایر دستگاه ها در دستور کار گذاشت.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی افزود: سپاه روح الله استان مرکزی همچون سایر استان ها با برنامه ریزی هم برای بسیج عمومی در سطح استان و هم با تکیه بر ظرفیت‌های بسیج و داخلی سپاه استان کمک به منطقه را در دستور کار گذاشت و در ابعاد مختلف اقدامات قابل توجهی انجام شد.

وی اضافه کرد: امروز به برکت ولادت امیرالمؤمنین(ع) ارسال اولین مرحله از کمک‌های مردمی، موکب داران، سپاه و بسیج استان را شاهد هستیم و در بخش های مختلف برای رفع مشکلات امکانات و تجهیزات لازم برای منطقه خوی ارسال شد.

کریمی ادامه داد: ۲ دستگاه ماشین سنگین، ۲ دستگاه نانوایی، آشپزخانه های سیار، ۶ تن نان محلی، ۳ تن تخم مرغ ، ۵ تن مرغ و اقلام خوراکی دیگر از جمله تجهیزات و اقلام مهم ارسالی در اولین مرحله اعزام کمک‌های استان مرکزی بود.

وی با بیان اینکه روزانه بیش از ۱۲ هزار پرس غذای گرم توسط موکب داران استان مرکزی در مناطق زلزله زده خوی تهیه و توزیع می شود، گفت: هم اکنون بیش از ۳۰ نفر از خادمین موکب‌های استان در منطقه مستقر هستند.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی با تأکید بر اینکه سپاه تمام قد برای خدمت رسانی به مردم و رفع مشکلات در منطقه حضور دارد ، افزود: خوشبختانه روند خدمت هم توسط سپاه و بسیج و هم توسط سایر دستگاه ها مطلوب است و همه توان برای رفع مشکلات پای کارآمده است.

وی بیان کرد: مردم استان مرکزی در طول حوادث چندسال گذشته همچون زلزله کرمانشاه، سیل سال ۹۸ و کرونا نشان داده اند فرهنگ مومنانه و همدلی در بین آنها جاری و برقرار است و عملکرد استان بسیار درخشان است و در این روزها هم که مشکلاتی برای مردم عزیز خوی ایجاد شده مردم استان بار دیگر همدلی و وفاداری خود نسبت به هم وطنی های خود نشان دادند.

کریمی با اشاره به اینکه اعزام کمک‌های مردم استان مرکزی و سپاه و بسیج استان به منطقه خوی ادامه خواهد داشت، گفت: هم استانی های عزیز می توانند کمک های خود را به پایگاه ها، دفاتر و کانون های بسیج در سطح استان تحویل دهند.

وی خاطر نشان کرد: گروه‌های جهادی استان آمادگی کامل برای اعزام به منطقه خوی را دارند و در صورت اعلام نیاز در سریعترین فرصت این مهم انجام خواهد شد تا بتوانند در بخش‌های مختلف خدمت رسانی کنند.

انتهای پیام/ 

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × چهار =