اسلام در دهه فجر تولدی دوباره یافت

امام‌جمعه خنداب با اشاره به اینکه دهه فجر سرآغاز طلوع اسلام و مقطع رهایی ملت ایران از یوق ظالمان و ستمگران است، گفت: در دهه فجر اسلام تولدی دوباره یافت و ایران اسلامی جان تازه‌ای گرفت.

به گزارش نسیم خنداب؛ حجت‌الاسلام صفاهانی، امام‌جمعه خنداب در گفتگو با نسیم خنداب  ضمن تبریک اعیاد رجب گفت: زیباترین ولادت، زیباترین شهادت، زیباترین صفات از آن مولای متقیان امیرالمؤمنین(ع) است ان شالله از پیروان راستین آن حضرت باشیم.

وی ضمن گرامیداشت ایام‌الله دهه فجر گفت: بهترین ایام، ایام پیروزی انقلاب اسلامی است. دهه فجر سرآغاز طلوع اسلام و مقطع رهایی ملت ایران از یوق ظالمان و ستمگران است. در دهه فجر اسلام  تولدی دوباره یافت و ایران اسلامی جان تازه‌ای گرفت.

صفاهانی افزود: اولین و مهم‌ترین دستاورد نظام اسلامی، تشکیل حکومت اسلامی است، هنر بزرگ امام راحل این بود که حکومت اسلامی که از آن به‌عنوان معجزه قرن یاد می‌شود را  تشکیل داد و به پیروزی رساند.

امام‌جمعه خنداب بیان کرد: قبل از پیروزی انقلاب کشور ما وابسته به شرق و غرب بود، تعداد زیادی از مستشاران آمریکا در ایران بودند و حتی شاه از جلسات آن‌ها بی‌خبر بود اما با پیروزی انقلاب کشور ما مستقل شد و از وابستگی نجات پیدا کرد.

وی اظهار داشت: انقلاب به ما استقلال، خودکفایی و خودباوری را آموخت و ما را از یوق ظالمان و ستمگران آزاد کرد. امروز انقلاب ما به الگوی مقاومت در جهان تبدیل‌شده است و کشورهای فلسطین، یمن، لبنان، این استقامت را از کشور ما آموختند.

صفاهانی تصریح کرد: در زمان جنگ سیم‌خاردار وارد می‌کردیم امروز موشک دوربرد و نقطه زدن درست می‌کنیم، پزشکان حاذقی داریم که در منطقه و جهان صاحب‌امتیاز و رتبه هستند، ۹۸درصد مردم از نعمت گاز برخوردارند،از نظر آب، برق، زیرساخت و آسفالت پیشرفت‌های چشمگیری داریم اما رسانه‌های معاند واقعیات را وارونه نشان می‌دهند.

وی گفت: دشمنان از همان ابتدا با ترور، جنگ تحمیلی، تهاجم فرهنگی، تحریم، تورم و گرانی و.. با ملت ما دشمنی کردند و می‌خواستند مردم را ناامید کنند اما این مسائل نشان‌دهنده آن است که دشمنان در مقابل ملت ایران ناتوان هستند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × دو =