بیان دستاوردهای نظام از شاخصه های اصلی جهاد تبیین است

امام‌جمعه خنداب گفت: امروزه دشمنان جنگ ترکیبی را آغاز کردند مهم‌ترین هدف آنها انقلاب و مکتب تشیع است وظیفه ما در این زمان‌حساس جهاد تبیین است که یکی از آن‌ها بیان دستاوردهای نظام اسلامی است.

به گزارش نسیم خنداب؛ حجت‌الاسلام صفاهانی، امام‌جمعه شهرستان خنداب در گفتگو با خبرنگار نسیم خنداب ضمن گرامیداشت ایام‌الله دهه فجر گفت: پیروزی انقلاب اسلامی دستاوردهای بسیار زیادی برای ایران اسلامی داشته است.

وی در ادامه بیان کرد: یکی از مهم‌ترین دستاوردها «استقلال» است، در زمان گذشته و دوران پهلوی کشور ما  کاملاً وابسته به شرق و غرب بود اما به لطف الهی و به برکت خون شهیدان انقلاب اسلامی باعث استقلال کشور ایران شد.

صفاهانی افزود: دستاورد دیگر انقلاب اسلامی «آزادی» بود که ملت ایران را از یوق ظالمان و ستمگران نجات داد. جمهوری اسلامی دستاورد دیگری بود که به برکت انقلاب ما حکومت اسلامی تشکیل شد و در حال حاضر الگویی برای همه دنیا شده است.

امام‌جمعه خنداب بیان کرد: یکی از شعارهای امام راحل «نه شرقی نه غربی جمهوری اسلامی» بود که کشور ایران به برکت انقلاب اسلامی  نه به شرق وابسته است نه به غرب همه در زیر چتر اسلام زندگی می‌کنند.

وی گفت: امروزه دشمنان جنگ ترکیبی را آغاز کردند مهم‌ترین هدف آنها انقلاب و مکتب تشیع است وظیفه ما در این زمان‌حساس جهاد تبیین است که یکی از آن‌ها بیان دستاوردهای نظام اسلامی است.

صفاهانی تصریح کرد: باید جوانان و نوجوانان را با دستاوردهای عظیم  نظام اسلامی آشنا کنیم تا تحت تاثیرسیاه نمایی و تبلیغات سوء دشمنان قرار نگیرند.

امام جمعه خنداب خاطرنشان کرد: به لطف الهی امسال نیز مراسمات جشن انقلاب باشکوه و عظمت هر چه بیشتر برگزار خواهد شد و دشمنان ناکام خواهند ماند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 5 =