مردم با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن ثابت می کنند پای انقلاب و نظام ایستاده اند

نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس گفت: حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال می‌تواند این پیام را برای استکبار و دشمنان نظام و گروه‌های برانداز داشته باشد که مردم پای انقلاب و نظام و ارزش‌ها ایستاده‌اند و ذره‌ای از اصول و آرمان‌های امام و انقلاب عقب‌نشینی نخواهند کرد.

به گزارش نسیم خنداب؛ محمدحسن آصفری، نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در گفتگو با خبرنگار نسیم خنداب ضمن تبریک ایام‌الله دهه فجر گفت: ملت ایران در بهمن ۱۳۵۷ دست رد به سینه طاغوت و طاغوتیان و استکبار جهانی زدند.

 وی در ادامه بیان کرد: توطئه‌هایی که دشمنان انقلاب با اغتشاشات و آشوب‌های راه‌اندازی کردند. به دنبال این بودند که انقلاب را از بین ببرند اما حضور مردم در مقابل اغتشاش‌گران نشان داد مردم پای این انقلاب و نظام و ارزش‌ها ایستاده‌اند.

آصفری گفت: حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال می‌تواند این پیام را برای استکبار و دشمنان نظام و گروه‌های برانداز داشته باشد که مردم پای انقلاب و نظام و ارزش‌ها ایستاده‌اند و ذره‌ای از اصول و آرمان‌های امام و انقلاب عقب‌نشینی نخواهند کرد.

 وی افزود: حضور مردم در راهپیمایی  پیامی برای دوستان انقلاب دارد که باعث می‌شود با اتحاد و انسجام و همدلی در جهت تلاش و کار برای رفع مشکلات مردم قدم برداریم.

آصفری تصریح کرد: حضور مردم در راهپیمایی این پیام را برای مسئولین دارد که پیگیر مطالبات و دغدغه‌های مردم باشیم و برای این مردمی که همیشه درصحنه‌ها حضورداشته و دارند، کمک کنیم مشکلاتشان رفع شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 2 =