انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور امام زمان(عج) خواهد بود

کارشناس مسائل مذهبی گفت: برای رسیدن به ظهور ابتدا باید انقلاب می‌کردیم و تو دهن طاغوت می‌زدیم.

به گزارش نسیم خنداب؛ حجت الاسلام تاج آباد، کارشناس مسائل مذهبی در مراسم جشن نیمه شعبان خنداب ضمن تبریک ولادت امام زمان(عج) گفت: برای رسیدن به ظهور ابتدا باید انقلاب می‌کردیم و تو دهن طاغوت می‌زدیم طاغوت شکست خورد و هشت سال جنگ علیه انقلاب نو پای ما آغاز شد.

وی در ادامه بیان کرد: مستکبران  یک فرد دیوانه به نام صدام را تحریک کردند و با تمام امکانات حمایت کردند اما ما ایمان به خدا و مردم غیرتمند داشتیم و مادران با روضه‌های امام حسین(ع) فرزندان خود را بدرقه و راهی جبهه‌ها کردند.

تاج آباد افزود: هشت سال مقابل تمام مستکبرین عالم مقاومت کردیم و جوانان به عشق شهادت رفتند و مادران به عشق حضرت مهدی(عج) انتظار کشدند داغ‌ها دیده شد تا حکومت اسلامی تشکیل شود.

وی تصریح کرد: از اول انقلاب تحریم شروع شد مردم صبوری و استقامت کردند و امروز منتظر دولت اسلامی هستیم هنوز دولت اسلامی که باید مقدمه ظهور باشد تشکیل نشده است از افراد و مجموعه‌ها به تنهایی کاری بر نمی‌آید. رئیس جمهور یک نفر است همه باهم باید متحد باشند بعد از دولت اسلامی، جامعه اسلامی، تمدن نوین اسلامی و بعد ظهور امام زمان(عج) است.

تاج آباد گفت: در شرایطی که ما منتظر تشکیل دولت اسلامی بودیم داعش قد علم کرد و با نام دولت اسلامی شروع کرد به ظلم کردن و تجاوز و سر بریدن و.. باز از همین جمهوری اسلامی شیر مردی به نام حاج قاسم سلیمانی با جوانانی شیر دل قیام کردند و داعش را شکست دادند.

تاج آباد گفت: امام علی(ع) به مسئولین زمان گفت کمکم کنید با ورع و پرهیزگاری و تقوا همه مسئول جمهوری اسلامی شبانه روز باید خدمت کنند شهید بهشتی فرمودند:”مسئولی که از ترور شدن و  شهادت می‌ترسد نباید در جمهوری اسلامی پست بگیرد”.

وی در پایان افزود: امروز امکانات هست اما عده‌ای ناشکری می‌کنند حق این مردم مهدی فاطمه است به فرموده امام رضا(ع) انسان باید شکر به جا بیاورد و اگر شکر به جا آوردید خداوند نعمت را افزون می‌کند و ظرفیت انسان  را بالا می‌برد و فضا معطر می‌شود زمینه تمدن و ظهور آماده می‌شود.   

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + 3 =