شعار سال نقشه راه مردم و مسئولین است

امام جمعه خنداب گفت: سال ۱۴۰۲ از طرف مقام معظم رهبری به عنوان مهار تورم و رشد تولید نامگذاری شده است. این نامگذاری‌ها از روی حکمت و درایت است و نقشه راهی برای همه مردم به ویژه مسئولین است که برای پیشرفت سعادت نظام اسلامی و مردم حرکت کنند.

به گزارش نسیم خنداب؛ حجت الاسلام صفاهانی، امام جمعه شهرستان خنداب در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته گفت: پیامبراکرم(ص) فرمودند: برای هر چیزی بهاری است و بهار قرآن ماه رمضان است تلاوت یک آیه در ماه رمضان  برابر ختم قرآن در ماه های دیگر است انشاالله بتوانیم در این ماه عزیز نهایت بهره را ببریم.

وی در ادامه بیان کرد: ماه رمضان حرمت دارد کسی نمی‌تواند در ملا عام روزه خواری کند در جامعه اگر کسی در ملا عام روزه خواری کند دو گناه مرتکب می‌شود روزه خواری که خود یک کار حرام است و اینکه حرمت ماه رمضان را می‌شکند. باید به این افراد تذکر دهیم تا حرمت ماه رمضان را حفظ کنند.

صفاهانی افزود: سال ۱۴۰۲ از طرف مقام معظم رهبری به مهار تورم و رشد تولید نامگذاری شده است. این نامگذاری‌ها از روی حکمت و درایت است و نقشه راهی برای همه مردم به ویژه مسئولین است که برای پیشرفت سعادت نظام اسامی و مردم حرکت کنند.

خطیب جمعه خنداب گفت: مهمترین مشکل مردم ما مشکل معیشت و اقتصاد است مسئولین باید شبانه روز و جهادی تلاش کنند و مشکل گرانی و تورم را مرتفع نمایند.

وی بیان کرد: دشمنان دنبال تغییر و تحول هویت ایرانی هستد می‌خواهند در ایران اسلامی، اسلام و حکومت اسلامی نباشد با حضور مردم در صحنه‌های انقلاب و مردم سالاری دینی مخالفند اما دشمنان ملت قهرمان ایران را نشناخته‌اند که مردمی وفادار به اهل بیت و قرآن و انقلاب هستند و تا آخرین نفس استقامت و ایستادگی خواهند کرد.

صفاهانی در پایان خاطر نشان کرد: دشمنان جنگ ترکیبی تمام عیار علیه اعتقادات و باورهای جوانان ما راه انداخته اندو در این راه از تمام توان خود استفاده می کنند تا مردم را از ایمان و اعتقاداتشان جدا کنند اما به لطف الهی و با بصیرت و شجاعت و ولایتمداری مردم ایران به اهداف شوم خود نرسیدند و ملت ایرنا در مقابل دشمنا کوتاه نیامده و نخواهند آمد.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × سه =