عملیات بیت المقدس نشان داد هیچ قدرتی در برابر قدرت خداوند نمی تواند ایستادگی کند

یکی از رزمندگان عملیات بیت‌المقدس گفت: عملیات بیت‌المقدس نشان داد هیچ قدرتی در برابر قدرت خداوند نمی‌تواند ایستادگی کند و درواقع قدرت انقلاب اسلامی را در برابر قدرت‌های پوشالی و مادی به طور عملیاتی نشان داد.

محسن کریمی رزمنده عملیات بیت‌المقدس و فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی در گفتگو با دیار آفتاب؛ با اشاره به اینکه عملیات بیت‌المقدس نقطه عطف تاریخ دفاع مقدس است، گفت: در واقع رزمندگان اسلام با انجام این عملیات اقدام بزرگی را انجام دادند و توانستند علاوه بر اینکه گذشته‌ای را به اثبات برسانند، آینده‌ای روشن برای انقلاب اسلامی ترسیم کردند.

وی با اشاره به اینکه گذشته اثبات‌شده توسط عملیات بیت‌المقدس بیان کرد: عملیات بیت‌المقدس نشان داد هیچ قدرتی در برابر قدرت خداوند نمی‌تواند ایستادگی کند و درواقع قدرت انقلاب اسلامی را در برابر قدرت‌های پوشالی و مادی به‌طور عملیاتی نشان داد.

رزمنده عملیات بیت‌المقدس با اشاره به آینده ترسیم‌شده برای انقلاب اسلامی توسط عملیات بیت‌المقدس عنوان کرد: آن چیزی که امروز در مسیر ما قرار دارد آزادی قدس شریف است که امروز به برکت تفکر امام خمینی(ره) روز قدس این ماجرا را نزدیک‌تر کرده است.

وی ادامه داد: همان‌گونه که خدا خرمشهر را خدا آزاد کرد قطعاً به فصل الهی آزادی قدس هم به‌زودی رقم خواهد خورد و این نیازمند پیروی از مکتب امام خمینی(ره) که همان مکتب عاشورا است هست.

فرمانده سپاه روح‌الله تصریح کرد: سال‌های دور با توکل بر خداوند متعال و پای‌کار آمدن رزمندگان اسلام و مشارکت مردم خرمشهر آزاد شد و امروز با وحدت دنیای اسلام آزادی قدس شریف نزدیک خواهد بود.

کریمی گفت: همان‌گونه که در عملیات بیت‌المقدس با عقب راندن دشمن و پیروزی بر دشمنان بعثی نگذاشتیم ایران اسلامی به دست دشمنان بیفتد امروز هم قطعاً با تکیه‌بر جبهه مقاومت و نیروی قدس قطعاً از اشغال منطقه جلوگیری خواهیم کرد.

انتهای پیام

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + هفده =