آزادسازی خرمشهر به خاطر استقامت و ایستادگی رزمندگان بود

امام جمعه خنداب گفت: آزادی خرمشهر به خاطر استقامت و ایستادگی رزمندگان بود که در شرایط سخت دربرابر دشمنان کوتاه نیامدند.

به گزارش نسیم خنداب؛ حجت‌الاسلام صفاهانی، امام جمعه شهرستان خنداب در خطبه‌های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته ضمن تبریک ولادت باسعادت  امام رضا(ع) گفت: امام رضا(ع)فرمودند :هر کسی حرمت خدا را حفظ کند خدا هم حرمت او را حفظ می‌کند.

وی در ادامه بیان کرد: طی روزهای گذشته مقام معظم رهبری در دیدار با اعضای مجلس شورای اسلامی فرمایشات ارزشمندی داشتند که نمایندگان از این فرصت یک ساله بهترین استفاده را بکنند و گره از مشکلات مردم باز کنندو  خدمتگذار مردم باشند و انقلابی عمل کنند.

صفاهانی افزود: یکی از اولویت نمایندگان عمل به شعار سال است نمایندگان باید گرانی‌ها را کنترل و زمینه رشد تولید را فراهم کنند و محرومیت زدایی کنند.

خطیب جمعه خنداب بیان کرد: یکی از درخواست‌های به حق مردم خنداب داشتن نماینده مستقل است خنداب شهری پرجمعیت و محروم است و با مرکز استان فاصله زیادی دارد شوراهای اسلامی و مسئولین شهرستان فرصت را از دست ندهند تا حق مسلم شهرستان خنداب و کمیجان که داشتن نماینده مستقل است محقق شود.

وی افزود:  یکی از فرمایشات دیدار رهبر معظم انقلاب در مورد آزاد سازی خرمشهر بود. آزادی خرمشهر به خاطر استقامت و ایستادگی رزمندگان بود که در شرایط سخت در برابر دشمنان کوتاه نیامدند امروز نیز موشک خرمشهر ۴ را با موفقیت آزمایش کردیم و یکی از پیشرفته ترین موشک های طراحی شده توسط متخصصان سازمان هوافضای وزرت دفاع است این موشک می تواند قلب اسرائیل را هدف قرار دهد

صفاهانی در پایان خاطر نشان کرد: دشمن باید بداند زمان بزن و درو تمام شده است یکی بزند ده تا می‌خورد امروز ایران صاحب عزت و اقتداراست به همت جوانان ایران روز به روز مقتدرتر می‌شود  و دشمنان به سوی اضمحلال در حرکت هستند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × پنج =