امام خمینی(ره) نهضت جاودانه ای را در جهان اسلام بنا کرد

رئیس حوزه علمیه امام خمینی(ره) اراک گفت: امام خمینی(ره) با هدف رضایت الهی نهضتی جاودان را در جهان اسلام بنا کردند و برای این هدف مشقت و سختی فراوانی را تحمل و پرچم حق‌طلبی و آزادی‌خواهی را در جهان برافراشتند و جمهوری اسلامی را به یادگار گذاشتند.

به گزارش نسیم خنداب؛ حجت‌الاسلام سید احمد میرمهدی رئیس حوزه علمیه امام خمینی(ره) اراک در گفتگو با خبرنگار نسیم خنداب ضمن تسلیت رحلت امام خمینی(ره) گفت: رحلت امام راحل برای تمام طرفداران نظام جمهوری اسلامی و کسانی که در انقلاب همراه امام(ره) بودند یکی از حوادث بسیار تلخ و ناگواری بود.

وی بیان کرد: امام خمینی(ره) با هدف رضایت الهی نهضتی جاودان را در جهان اسلام بنا کردند و برای این هدف مشقت و سختی فراوانی را تحمل و پرچم حق‌طلبی و آزادی‌خواهی را در جهان برافراشتند و جمهوری اسلامی را به یادگار گذاشتند.

میرمهدی افزود: در آن زمان کسی به خودش اجازه نمی‌داد، نبود امام راحل را تصور کند، تصور نبود امام راحل مسئله‌ای ترسناک بود چون شکست برای انقلاب تصور می‌شد.

رئیس حوزه علمیه امام خمینی(ره) اراک گفت: اما خلوص نیتی که امام(ره) داشت و با تربیت کردن نیروهای قوی که مصداق بارز آن رهبر معظم انقلاب است باعث شدند انقلاب با لطف خدا با قدرت هر چه بیشتر ادامه پیدا کرد اکنون ایران و نظام را به حدی رسانده که تمام عالم چشمشان به این انقلاب است.

این کارشناس مسائل مذهبی اظهار کرد: در داخل کشور کارگزاران و دولتمردان قبل از دولت فعلی از امام جامعه اطاعت نکردند و ما مشکلاتی که امروز در داخل کشور داریم به علت عدم همراهی دولتمردان است. دشمنان هیچ‌گاه نتوانستند به ما ضربه بزنند اما برخی مسئولین مشکلاتی برای جامعه ایجاد کردند.

وی گفت: در طول تاریخ آحاد مردم، صنعتگران و.. رهبر معظم انقلاب را همراهی کردند امیدواریم کسانی که دست‌اندرکار هستند و در امور مختلف مسئولیت دارند بدانند که باید برای خدمت به مردم از رهبر جامعه اطاعت کنند تا خداوند توفیق خدمت‌رسانی دهد.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 − 1 =