در دفاع مقدس عظمت و حقانیت انقلاب اسلامی به دنیا ثابت شد

خطیب جمعه خنداب گفت: ما در جنگ تحمیلی یک وجب از خاک کشور را به دشمنان ندادیم و پیروز میدان شدیم و دنیا عظمت و حقانیت ما را فهمید و درس شجاعت و شهامت و ایثار و ازخودگذشتگی را به دنیا یاد دادیم و به اهداف والای خود رسیدیم.

به گزارش نسیم خنداب، حجت الاسلام صفاهانی، امام جمعه شهرستان خنداب در خطبه‌های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته ضمن تسلیت شهادت امام حسن عسگری گفت: امام حسن عسگری(ع) شیعیان را به تقوای الهی، ورع، انجام واجبات و ترک محرمات، تلاوت قرآن؛ اقامه نماز و ذکر خدا سفارش نمودند.

وی در ادامه بیان کرد: رهبر معظم انقلاب در دیدار پیشکسوتان دفاع مقدس فرمودند:” دفاع مقدس در کشور ما حق حیات دارد” یعنی امنیت، عزت و سربلندی ما ما به برکت دفاع مقدس است.

صفاهانی ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت: تمام قدرت های دنیا در جنگ علیه ایران سهیم بودند؛ عامل اصلی حمله صدام به ایران، آمریکا بود، اروپایی ها و فرانسوی ها پیشرفته‌ترین تجهیزات را در اختیار صدام قرار دادند، آلمانی‌ها سلاح‌های شیمیایی و شوروی توپخانه را در اختیار صدام قرار داد و سایر کشورها پول‌های کلانی به خزانه صدام واریز می‌کردند تا نظام جمهوری اسلامی را از بین ببرند، اما مردم مقاوم و جوانان غیور ایران اسلامی سیلی محکمی به دشمنان زدند .

خطیب جمعه خنداب در ادامه بیان کرذ: ما در جنگ تحمیلی یک وجب از خاک کشور را به دشمنان ندادیم و پیروز میدان شدیم و دنیا عظمت و حقانیت ما را فهمید و درس شجاعت و شهامت و ایثار و ازخودگذشتگی را به دنیا یاد دادیم و به اهداف والای خود رسیدیم.

صفاهانی بیان کرد: در چند روز گذشته نیز دشمنان می‌خواستند با راه‌اندازی اغتشاش، امنیت را از ملت ما بگیرند اما با هوشیاری ملت ایران و تیزبینی نیروهای نظامی و انتظامی نتوانستند به اهداف شوم خود برسند.

وی در پایان گفت: رئیس جمهور ایران در سازمان ملل با اقتدار ازاسلام و انقلاب دفاع کردند و از حقانیت و جاودانگی قرآن سخن گفتند.

صفاهانی گفت: آیت الله رئیسی در سازمان ملل بیان کرد: تا زمان اجرای عدالت و محاکمه عاملان شهید سلیمانی از پای نخواهیم نشست و خون مظلوم پایمال نخواهد شد و دامان ظالمان را خواهد گرفت. دشمنان بدانند آینده دنیا از آن اسلام است و در آینده در تمام دنیا یگ پرچم بلند خواهد شد و آن هم پرچم اسلام و انقلاب به دست مهدی آل محمد(ص) است.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − 5 =