ساخت مدرسه در تنها روستای کانکسی خنداب

رئیس آموزش و پرورش شهرستان خنداب گفت: تنها مدرسه کانکسی فعال شهرستان، در روستای ثمردشت است، که قرارداد با خیر مدرسه‌ساز بسته شده و در این روزها کار ساخت آن نیز آغاز و برای سال آینده افتتاح خواهد شد.

به گزارش نسیم خنداب، محمد کوهی، مدیر آموزش و پرورش شهرستان خنداب در گفتگو با خبرنگار نسیم خنداب ضمن تبریک آغاز سال تحصیلی گفت: در سال تحصیلی جدید حدود ۱۱ هزار دانش آموز در مقاطع مختلف تحصیلی در مدارس خنداب تحصیل خواهند کرد و حدود ۷۰۰ معلم در سطح شهرستان تدریس خواهند کرد.


وی در خصوص توزیع کتاب‌ها گفت: کتاب‌های مقطع ابتدایی و متوسطه اول و دوم صد در صد توزیع شده است و هنرستان‌ها با توجه به ثبت نام‌ها در حال توزیع است.‎


کوهی به ساخت مدارس در شهرستان خنداب اشاره کرد و گفت: تنها مدرسه کانکسی فعال شهرستان روستای ثمردشت است که با خیر قرارداد بسته شده که این روزها کار ساخت آن نیز آغاز می‌شود و برای سال آینده افتتاح خواهد شد.

وی در ادامه بیان کرد: مدارس دخترانه متوسطه اول روستاهای غینرجه و دیزآباد و جوشیروان، مرکز اختلال یادگیری خنداب، هنرستان شهر جاورسیان نیز در حال ساخت هستند.


مدیر آموزش و پرورش خنداب افزود: استخر شهید سلیمانی خنداب در سال ۹۹ کلنگ زنی شد، طی دو سال اخیر با توجه به اعتبارات ملی که برای ساخت و تکمیل آن در نظر گرفته شد به لطف الهی به بهره برداری رسید،ارزش فعلی استخر ۴۵ میلیارد تومان است،

کوهی گفت: مدیر و معاون و خدمتگذار استخر با آمورش و پرورش است و دو غریق نجات آقا از روستای آقداش و دهجال قرارداد خواهیم بست و غریق نجات خانم نیز در حال آمورش است که از بومی این منطقه هستند.


وی در پایان گفت: با شروع سال تحصیلی صبح‌ها با حضور غریق نجات آقا و خانم یک روز در میان دانش آموزان دختر و پسر آموزش شنا خواهیم داشت و شیفت عصر در اختیار عموم است.انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − 5 =