صهیونیست‌های حقیر با جنایت وحشیانه خود، زمان نابودی‌شان را جلوتر انداختند

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: صهیونیست‌ها خودشان ملت را سوق دادند به بیمارستان و این جنایت را رقم زدند.

به گزارش نسیم خنداب به نقل از مشرق؛ سردار علی فدوی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران، با حضور در جمع خود جوش مردم تهران که پس از حمله دهشتناک رژیم صهیونسیتی به میدان فلسطین آمده بودند در گفت‌وگویی با اشاره به حملات وحشیانه رژیم صهیونسیتی به بیمارستانی در غزه، گفت: جنایت کارانی که این فاجعه را رقم زدند در جنایات شان هیچ حد و اندازه ای قائل نیستند و هزاران کودک و زن را قربانی جنایات خود کردند.

وی در ادامه با اشاره گفتمان انقلاب اسلامی در حمایت از مظلومان و مقابله با ظالمان گفت: پیام انقلاب اسلامی از شروع نهضت یعنی در سال ۴۲ در اولین صحبت حضرت امام خمینی می توان در یافت که شروع نهضت امام و نوک حمله آن آمریکا و رژیم صهیونیستی بودند و بعد از این دو امام شاه را خطاب قرار دادند.

وی افزود: شاه به لحاظ اینکه از آمریکا پیروی می‌کرد در دفعه سوم مورد خطاب امام خمینی قرار گرفت.% buffered

وی در ادامه تصریح کرد: یعنی از ۶۰ سال پیش نوک حمله انقلاب اسلامی مسئله مبارزه با آمریکا و اسرائیل بوده است. از اول پیروزی انقلاب اسلامی تا الان موضوع اول دنیای اسلام را حضرت امام خمینی و امام خامنه‌ای موضوع فلسطین قرار دادند. چرا که موضوع فلسطین تجلی کامل حق و باطل است و تجلی کامل ظالم و مظلوم است.

سردار فدوی در ادامه گفت: هر کسی در این جبهه قرار داشته باشد برای خود تعیین تکلیف کرده است، یک طرف حزب خداست و یک طرف حزب شیطان و و حزب سومی هم نیست در حالی که آیه صریح قرآن می‌گوید همواره و همیشه حزب خدا پیروز است.

جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عنوان کرد: و در آیه بعدی هم خداوند کیفیت پیروزی را مشخص کرده است، همه در عالم و از جمله همه در داخل ایران یا در حزب خدا باید باشند و یا در حزب شیطان و حزب سومی وجود ندارد.

وی افزود: و همه در موضع‌گیری‌هایشان این را باید بروز بدهند که آیا در لشکر امام حسین هستند یا در لشکر یزید، لشکر سومی وجود ندارد و باید در سر بزنگاه‌ها انسان‌ها اصل خودشان را نشان بدهند و ثابت بکنند که در حزب خدا هستند.

وی تصریح کرد: خدا را شکر که انقلاب اسلامی الان ۴۴ و ۸ ماه است که در جبهه حق قرار دارد و در حزب خداست و در نوک حمله همه دنیای حق جویان علیه ظالمان است و این موضوع مهمی است.

فدوی در پایان گفت: آنهایی که ام القرای انقلاب اسلامی را مورد حمله قرار می‌دهند، و با خیانت‌هایشان به عنوان ستون پنجم دشمن در داخل کشور عمل می کنند باید بفهمند که آن‌هایی که در سال گذشته از آنها پشتیبانی کردند جنایتکارانی هستند که حد و اندازه‌ای برای جنایت خودشان قائل نیستند و و خودشان ملت را سوق دادند به بیمارستان و بعد این جنایت بزرگ را رقم زدند که بیش از هزار شهید زن و کودک در این حادثه جان خود را از دست دادند.

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − یک =