ولایت مداری بارزترین ویژگی شهید محمدی جو بود

محمدی جوبیان کرد:از خصوصیات بارز شهید ولایت مداری، شجاعت ،عطوفت و مهربانی ، صله رحم، طرفداری سر سخت از افراد ضعیف و احترام به حقوق دیگران را میتوان نام برد. شهید از شهدای شاخص شهرستان خنداب که در ماه مبارک رمضان ،سال ۱۳۶۷به فیض شهادت نایل ودر هفتم اردیبهشت سال ۱۳۶۷ در گلزار شهدای روستای قلعه خنداب(محله قلعه خنداب) به خاک سپرده شد. شهید سفارش بسیار زیادی به اقامه نماز و رعایت حجاب اسلامی داشتند.

به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب، یعقوب محمدی جو برادر شهید سردار ابراهیم محمدی جو در گفتگو با خبرنگار نسیم خنداب گفت: شهید محمدی جو در سال ۱۳۴۷در یک خانواده کشاورز در روستای قلعه خنداب متولد شد وتا پایان دوره راهنمایی در مدرسه خسروی و تربیت خنداب مشغول تحصیل بود.

وی در ادامه گفت:بعد از انقلاب وشروع جنگ تحمیلی اواخر سال ۱۳۶۰ در ایام نوجوانی بصورت نیروی بسیجی به جبهه اعزام وتا سال ۱۳۶۴در جبهه های جنوب و غرب کشور و در عملیاتهای مختلف حضور داشت وچند مرحله هم به درجه جانبازی نایل شد.

محمدی جو در ادامه  تصریح کرد:شهید محمدی جو  به عضویت رسمی سپاه در آمد و در سمت‌های مختلف انجام وظیفه نمود در ۷اردیبشت سال ۱۳۶۷ که فرماندهی گردان مهندس رزمی وآبی خاکی سلمان را عهده دار بود در ماموریت ایزایی ،اطلاعات شناسایی بر اثر اثابت ترکش گلوله توپ با چند تن از همراهانش به درجه فیض شهادت نایل و آسمانی شدند.

وی در ادامه گفت:شهید در سال ۱۳۶۴ ازدواج وحاصل این ازدواج ۲پسر که یکی (احسان)در زمان حیاتش متولد و دیگری(محسن ) بعد از شهادتش متولد شد.

وی بیان کرد:از خصوصیات بارز شهید ولایت مداری، شجاعت ،عطوفت و مهربانی ، صله رحم، طرفداری سر سخت از افراد ضعیف و احترام به حقوق دیگران را میتوان نام برد. شهید از شهدای شاخص شهرستان خنداب که در ماه مبارک رمضان ،سال ۱۳۶۷به فیض شهادت نایل ودر هفتم اردیبهشت سال ۱۳۶۷ در گلزار شهدای روستای قلعه خنداب(محله قلعه خنداب) به خاک سپرده شد. شهید سفارش بسیار زیادی به اقامه نماز و رعایت حجاب اسلامی داشتند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − هفده =