نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس:امام یک انسان تحول گرا و تحول خواه بود/همه برای نه گفتن به بانیان وضع موجود در انتخابات شرکت خواهیم کرد

وی اظهار کرد: امام یک انسان تحول گرا و تحول خواه بود از جوانی به معنای واقعی کلمه فردی انقلابی بود و یک تحول در مناسبات سیاسی اجتماعی و فرهنگی ایجاد کرد و حکومت موروثی را در داخل کشور تغییر داد.

به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب،حجت الاسلام سلیمی نماینده مجلس شورای اسلامی در مراسم سالروز ارتحال امام خمینی (ره) در خنداب گفت: خداوند متعال می فرماید همه امور شما ،موضع گیری ها گفت و شنود ها و عملکردها باید برای رضای خدا باشد .

وی اظهار کرد: امام یک انسان تحول گرا و تحول خواه بود از جوانی به معنای واقعی کلمه فردی انقلابی بود و یک تحول در مناسبات سیاسی اجتماعی و فرهنگی ایجاد کرد و حکومت موروثی  را در داخل کشور تغییر داد.

 سلیمی بیان کرد: کسی که میخواهد تحول ایجاد کند باید از نظر معنوی خود دچار تحول شده باشد کسی که خود دچار تحول نشده باشد قطعا نمی تواند جامعه را دچار تحول معنوی کند امام اهل معنا بود و به دنیا پشت کرده بود.

وی تصریح کرد: شاخصه دوم ایجاد تحول،امید به آینده است و حرکت موتور محرک به سوی قله های پیشرفت است  گاهی رحمت خدا در قالب قهر و غضب ظهور پیدا می کند ،در باطن زندان  و شکنجه رفتن عین رحمت است گاهی رحمت الهی در پوشش غضب جلوه میکند.

سلیمی افزود:شاخصه سوم برای ایجاد تحول این است که  شرایط روز و فرازو فرود اتفاقات را بداند و به موقع موضع گیری کند و بصریت داشته باشند بتواند اتفاقات پیرامونی را تجزیه و تحلیل کنند.

وی خاطر نشان کرد: شاخصه چهارم ایجاد تحول،باید مراقبت کند آلوده به التقاط نشود منافقین به دلیل مشکلات اعتقادی ،به التقاط افتادند،امام لحظه ای فریب منافقان را نخورد دقیق و بصیر بود و مباحث را دقیق رصد میکرد.اگر امام راحل این شاخصه ها را نداشت نمی تونست منشا تحول باشد.

سلیمی گفت:امروز بیش از گذشته با بازگشت به سیره امام نیاز داریم حواسمان باشد با امام فاصله گذاری نکنیم برخی  در زبان ذکر امام را دارند اما در اصل از امام جدا شده اند و در فراز و فرودهای این سالها جا ماندند باید مراقب باشیم امروز بین ما و ولی فاصله نیافتد.

نماینده مجلس در ادامه بیان کرد:امروزبرخی ناخواسته و برخی نفوذی ها معیشت مردم را به گروگان گرفته اند  تلاش می کنند  مردم را از نظام ناامید کنند این افراد پیاده  نظام های دشمن هستند مردم ایران باید هوشیار باشند.

وی افزود:مشکل از نظام نیست نظام اسلامی ،نظامی است که قاسم سلیمانی را تربیت کرد،نظام اسلامی نظامی است که  نظامیاست که به آمریکایی ها سیلی زده است و به برکت نظام اسلامی فروپاشی اسرائیل نزدیک است فرار از اسرائیل اوج گرفته  است و این نشان دهنده عمق استراتژیک است.

سلیمی گفت:این نظام یادگار امام است وظیفه همه ماست از این یادگار ارزشمند امام پاسداری کنیم به خاطر مشکلات موجود گلایه داریم اما گلایه ما باید از بانیان وضع موجود باشد بانیان وضع موجود کسانی هستند که ۵۵ ملیارد دلار با ارز ۴۲۰۰تومانی را در عرض سه سال به تاراج بردند با تورم و گرانی تا آرنج دست تو جیب مردم کردند.

وی بیان کرد: ما در انتخابات شرکت میکنیم و یک نه بزرگ به بانیان وضع موجود می دهیم تا به کوری چشم منافقینی که میگویند رای مردم اثرندارد بگوییم اجازه نمیدهیم دیگران برای ما نقشه طراحی کنند هر چه تا به امروز طراحی کردن کفایت می کند.

سلیمی در پایان گفت:روز جمعه ۲۸ خرداد همه به قصد قربت و با وضو می آییم در انتخابات شرکت خواهیم کرد.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × پنج =