کارشناس سیاسی:راه‌حل مشکلات کشور حضور در انتخابات و انتخاب فرد اصلح است

وی اظهار کرد: یکی از عواملی که باعث می‌شود جمهوری اسلامی و انقلاب را که بسترساز ظهور است تقویت و گسترش دهد و در مقابل مشکلات به پیروزی برسانیم حضور در انتخابات است.

به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب،حیدر جهان بخشی، کارشناس مسائل سیاسی در گفتگو با خبرنگار نسیم خنداب گفت: یکی از مقاطعی که مردم بصیر و مؤمن ایران اسلامی علی‌رغم همه مشکلات از دوران دفاع مقدس تاکنون همیشه درصحنه حضور داشتند عرصه انتخابات بوده است.

وی اظهار کرد: یکی از عواملی که باعث می‌شود جمهوری اسلامی و انقلاب را که بسترساز ظهور است تقویت و گسترش دهد و در مقابل مشکلات به پیروزی برسانیم حضور در انتخابات است.

جهان بخشی افزود: حضور در عرصه انتخابات وظیفه دینی، اخلاقی، وجدانی، ملی و انسانی است و تعهدی است که ما به شهدا داده‌ایم، شهدا همواره مردم را به جهاد و کوشش جهت حفظ و نگهداری نظام جمهوری اسلامی توصیه کرده‌اند.                                                             

کارشناس سیاسی بیان کرد: مردم بصیر و زمان‌شناس ایران بین اصل انقلاب و با کاستی‌هایی که به‌واسطه ضعف مدیریت به وجود آمده است تفکیک قائل شده و همواره در عرصه انتخابات حضور فعال داشته‌اند.

وی در ادامه گفت: درگیری دشمن صرفاً دوران دفاع مقدس نبوده امروزه صحنه‌ها تغییر کرده است و با دشمنانی درگیر هستیم که تلاش می‌کنند مردم ایران را نسبت به‌نظام و آینده و انقلاب مأیوس و ناامید کنند ما وظیفه‌داریم در انتخابات با حضور پرشور و تلاش و انتخاب اصلح دشمن را در انتخابات ناکام بگذاریم.

جهان بخشی تصریح کرد:همه مسئولین در دوره‌ای گذشته خصوصاً در این دوره نقاط  ضعف زیادی داشتند ما باید افرادی توانمند،جهادگر و انقلابی و کسانی که نگاهشان به درون نظام است انتخاب کنیم تا نقاط ضعف دوره گذشته را از بین ببریم و نقاط قوت را تقویت کنیم.

وی گفت: کشور جمهوری اسلامی ایران در عرصه‌های مختلف انسانی، منابع طبیعی ،کشاورزی و.. یک کشور توانمندی است ما با نگاه به توانمندی‌های درون خودمان می‌توانیم بسیاری از مشکلات را پشت سر بگذاریم باید رئیس‌جمهوری انتخاب کنیم که مؤمن، انقلابی، دلسوز، توانمند و نگاهش به قدرت و ظرفیت‌های داخلی باشد که ناشناخته مانده است تا بتوانیم بر مشکلات فائق آییم.

کارشناس سیاسی خاطرنشان کرد: نظام اسلامی این اختیار را به مردم  داده است که مدیریت بودجه کشور و نهادهای اجرایی را خودشان انتخاب کنند قطعاً مردم در عرصه حضور خواهند داشت و به یاری خدا این انتخابات می‌تواند نقطه‌ای اثرگذار برای آینده جمهوری اسلامی ایران باشد.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 − یک =