حقوق بشر آمریکایی ابزاری برای ظلم و ستم است

جهان بخشی افزود: کشورهایی که دم از آزادی می زنند حقیقتاً حقوق بشریت را مراعات نمی‌کنند گاهی آزادی‌های افراطی مطرح می‌شود که به انسانیت انسان آسیب می‌زند.

جهان بخشی، کارشناس سیاسی در گفتگو با خبرنگار نسیم خنداب گفت: یکی از موضوعاتی که طی تاریخ جهان مورد سوءاستفاده جریان استکباری قرارگرفته است موضوع  حقوق بشراست.

وی اظهار کرد: آمریکایی‌ها برای گسترش سلطه خود از قوانین بین‌المللی سوءاستفاده می‌کنند و همواره  برای برخورد با مخالفین سیاست‌های خودشان، از بحث حقوق بشر استفاده می‌کند درحالی‌که خود با حمایت از تروریست‌ها و ایجاد نابه سامانی، تحریم به دنبال ناامن کردن کشورها هستند.

جهان بخشی افزود: کشورهایی که دم از آزادی می زنند حقیقتاً حقوق بشریت را مراعات نمی‌کنند گاهی آزادی‌های افراطی مطرح می‌شود که به انسانیت انسان آسیب می‌زند.

این کارشناس سیاسی تصریح کرد: در جمهوری اسلامی آزادی در چارچوب دین تعریف‌شده است دین اسلام خواهان سعادت بشریت است هیچ کشوری به‌اندازه جمهوری اسلامی ایران حقوق بشر را مراعات نمی‌کند.

وی در ادامه بیان کرد: تنها کشوری که آمریکایی‌ها آن را مرتب موردتهاجم  تبلیغاتی قرار داده‌اند جمهوری اسلامی ایران  است درصورتی‌که در ایران بیشتر از سایر کشورها حقوق بشر مراعات می‌شود چون اسلام دینی است که به انسانیت عزت و رسمیت داده است برای سعادت بشریت از طرف خداوند ابلاغ‌شده است.

وی تصریح کرد: حقوق بشر آمریکایی ابزاری برای ظلم و ستم و ضدیت با بشریت است کشوری که با سلطه گری آن‌ها مخالف باشد به عدم رعایت حقوق بشر متهم می‌شوند و جریانات و کشورهایی که تابع و نوکر آمریکا هستند هیچ‌وقت به آن کشورها اعتراض نمی‌کنند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 5 =