از افتتاح ۴۰ پروژه آبرسانی روستایی تا تحویل ۴۰ واحد مسکونی احداثی به نیازمندان

به همت بسیج سازندگی سپاه روح الله استان مرکزی در مراسمی با حضور رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور آیین توزیع ۸ هزار بسته کمک معیشتی، ۱۰۰۰ بسته لوازم تحریر و ۱۰۰ سری جهیزیه در بین اقشار نیازمند و زوج های جوان استان مرکزی، افتتاح۴۰ پروژه آبرسانی روستایی و تحویل ۴۰ واحد مسکونی احداثی به نیازمندان انجام شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ همزمان با چهارمین روز از هفته دفاع مقدس و به همت بسیج سازندگی سپاه روح الله استان مرکزی و با حضور سردار محمد زهرایی رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور و جمعی از مسئولین آیین توزیع  ۸ هزار بسته کمک معیشتی، ۱۰۰۰ بسته لوازم‌تحریر و ۱۰۰ سری جهیزیه در بین اقشار نیازمند و زوج‌های جوان استان مرکزی برگزار شد.

در ادامه سفر رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور به استان مرکزی و در سفر به شهرستان شازند ۴۰ واحد مسکونی محرومین به نمایندگی یک واحد در روستای اکبرآباد شازند به بهره‌برداری رسید.

بهره‌برداری از ۴۰ پروژه آبرسانی در روستای قلعه پسیجان شازند، افتتاح جدول پیش ساخته نهردوجوب روستای قلعه پسیجان شازند و بازدید از کارخانه کاسیا تولید کننده دم نوش، گلاب و نوشابه‌های گیاهان دارویی از دیگر برنامه‌های سردار زهرایی در استان مرکزی بود.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + 19 =