شکست رکورد تزریق واکسن کرونا با بهره‌گیری از فرهنگ دفاع مقدس

میرمهدی تصریح کرد:مردم در تمام مشکلات خصوصا در قضیه کرونا، دست به دست هم دادند به فقرا رسیدگی کردند وتلاش کردند تا مشکلات مردم برطرف شود در قضیه واکسیناسیون نیز اگر نیروهای انقلابی و حزب اللهی وارد نشده بودند قادر به شکستن رکورد واکسن در دنیا نبودیم.

به گزارش نسیم خنداب؛ میر مهدی، کارشناس مسائل فرهنگی در گفتگو با خبرنگار نسیم خنداب گفت:در دوران دفاع مقدس با توجه به اینکه ما یک حکومت نوپا داشتیم که هنوز پایه‌های آن مستحکم نشده بود ولی باسابقه‌ای که در اول انقلاب و در برخورد با رژیم شاه داشتند از همان تجربیات استفاده کردند و پا در راه مقاومت گذاشتند.

میر مهدی بیان کرد: در شرایطی که رزمنده‌ها امکانات اولیه مانند سیم‌خاردار، اسلحه و..نداشتند و تمام کشورهای دنیا از صدام حمایت می‌کردند اما مردم ایران با همدلی به میدان آمدند و هر منطقه‌ای را یکی از استان‌های کشور با خلاقیت خودشان حمایت کردند و با استقامت و پایداری ۸ سال را پشت سر گذاشتیم و در نهایت حماسه دفاع مقدس شکل گرفت.

 این کارشناس مسائل فرهنگی افزود: درسی که در برابر دشمنان در دفاع مقدس گرفتیم امروزه کاملاً از آن استفاده می‌کنیم کشور ما در هیچ بحرانی نیست که نتواند با موفقیت از آن بحران بیرون بیاید این پیروزی نتیجه مقاومت است .

میر مهدی تصریح کرد: مردم در تمام مشکلات خصوصاً در قضیه کرونا، دست‌به‌دست هم دادند به فقرا رسیدگی کردند وتواش کردند تا مشکلات مردم برطرف شود در قضیه واکسیناسیون نیز اگر نیروهای انقلابی و حزب‌اللهی وارد نشده بودند قادر به شکستن رکورددار تزریق واکسن در دنیا نبودیم.

وی افزود: ما کشوری بودیم که همواره مورد تحریم قرار گرفتیم و دولتی قبلی که سرکار آمد به دنبال تحریم بیشتر بود و سیاست‌های جهانی را همراهی می‌کرد تا ما ناچار شویم دست از مقاومت برداریم  اما مردم زیر بار نرفتند و مقاومت کردند.

میرمهدی خاطرنشان کرد: در ۸ سال دفاع مقدس توانستیم در برابر دشمنان محکم بایستیم ،امروزه نیز مشکلات کشور به‌واسطه همدلی مردم و تلاش دولت سیزدهم که به دنبال حل مشکلات مردم است برطرف خواهد شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × دو =