احیا و ساماندهی هپکو از تأکیدات رئیس‌جمهور است/ هپکو در چنبره رانت‌خواران واردکننده ماشین‌آلات راه‌سازی گرفتار شده

مخلص‌الائمه اظهار کرد: کارخانه هپکو اراک علاوه بر مشکلات ناشی از مدیریت خسارت بار گذشته، اکنون در چنبره رانت‌خواران واردکننده ماشین‌آلات راه‌سازی گرفتار شده است.

به گزارش نسیم خنداب به نقل از دیار آفتاب؛ مخلص‌الائمه استاندار مرکزی در جریان بازدید از بخش‌های مختلف شرکت هپکو اراک گفت: این واحد تولیدی که در سال‌های گذشته از رونق و شکوفایی بی‌بدیلی برخوردار بود، اکنون به نماد ناکارآمدی توسعه صنعتی در استان مرکزی تبدیل شده است.

مخلص‌الائمه اظهار کرد: کارخانه هپکو اراک علاوه بر مشکلات ناشی از مدیریت خسارت بار گذشته، اکنون در چنبره رانت‌خواران واردکننده ماشین‌آلات راه‌سازی گرفتار شده است.

وی ادامه داد: احیا و ساماندهی واحد تولیدی هپکو از تاکیدات رئیس‌جمهوری و از ماموریت‌هایی است که به بنده محول شده و به همین دلیل بلافاصله بعد از آئین معارفه به این واحد تولیدی آمدم و ان شاءالله مشکلات این واحد را با مدیران و کارکنان مورد بررسی قرار می دهیم.

مخلص‌الائمه افزود: با نگاهی سطحی به سالن‌ها و خطوط تولید هپکو ، انسان از اینکه این ظرفیت عظیم با این شرایط بحران و رکود مواجه شده متأثر می‌شود و مدیریت جدید دولت در استان مرکزی همه تلاش خود را برای احیای آن بکار می‌گیرد.

استاندار مرکزی بیان کرد: مأموریت بنده به استان مرکزی حمایت همه‌جانبه از تولید است و این مهم از سوی رهبر معظم انقلاب با نامگذاری شعار سال و همچنین شخص رئیس جمهوری تاکید شده و در این مسیر از تلاشی دریغ نخواهد شد.

مخلص‌الائمه بیان کرد: مشکل‌ها و چالش‌های واحد تولیدی هپکو اراک فهرست بندی شده و در اسرع وقت با برگزاری نشست با مدیران و کارکنان این واحد تولیدی، سازمان تامین اجتماعی به عنوان سهامدار عمده و وزارتخانه‌های تعاون، کار و رفاه اجتماعی و صمت بررسی و راهکارهای لازم برای رفع آن از رکود و بازگشت به تولید اندیشیده خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: شمار دیگری از واحدهای صنعتی و تولیدی استان مرکزی با مشکلات و چالش‌هایی دست و پنجه نرم می کنند که باید برای هر یک از آنها نسخه‌ای واحد پیچیده شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + 7 =