دهه فجر مظهر شکوه، عظمت و فداکاری ملت ایران اسلامی است

صفاهانی اظهار کرد: دهه فجر مظهر شکوه و عظمت و فداکاری ملت ایران اسلامی است که به ما عزت و افتخار و بصیرت داد.

به گزارش نسیم خنداب؛حجت الاسلام صفاهانی، امام جمعه شهرستان خنداب در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته ضمن تبریک ایام الله دهه فجر گفت: دهه فجر مظهر شکوه و عظمت و فداکاری ملت ایران اسلامی است که به ما عزت و افتخار و بصیرت داد.

وی در ادامه بیان کرد: پیامبر اکرم (ص)فرمود: ماه رجب ماه خداست و ما شعبان ماه من است و رمضان ماه امت من است.فرمود هر که یک روز از رجب را روزه بگیرد مستحب رضوان الهی است از غضب الهی در امان خواهد ماند و خداوند دری از درهای جهنم را به روی او خواهد بست.

صفاهانی ضمن تسلیت رحلت آیت الله صافی گلپایگانی گفت: آیت الله صافی گلپایگانی  فقیه عالی مقام، مرجع بصیر و انقلابی،از برجستگان علمی و عملی در حوزه علمیه بودندو همواره درباره مسائل انقلاب دلسوزانه و مسئولانه ورود  پیدا میکردند و از آرمان های انقلاب دفاع می کردند.

وی در ادامه افزود:دشمنان می گویند مردم از اسلام و انقلاب خسته شده اند آن ها باید  چشمان خودرا باز کنند حضور میلیونی دلدادگان در تشییع  آیت الله صافی گلپایگانی را ببینند که نشان دهنده علاقه و ارادت مردم ایران به اسلام است.

خطیب جمعه خنداب اظهار کرد:انقلاب به ما درس شجاعت و غیرت و ایستادگی در برابر دشمنان داده است وعشق و علاقه ما را به اسلام  و ولایت زنده کرده است آمریکا بداند ملت ایران دست از آرمان های بلند امام راحل وشهیدان برنخواهد داشت ودر برابر آمریکای جنایتکار کوتاه نخواهد آمد.

صفاهانی در پایان از خیر، خیر اندیش ،جانباز ۸ سال دفاع مقدس حاج عباس رضایی که  ۲۲۰۰ متر به بیمارستان مهر خنداب اهدا نمودند.تقدیر و تشکر کرد.

انتهای پیام/ 

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − نه =