کشورهای غربی مرکز تروریسم پروری هستند/ حقوق بشر در جمهوری اسلامی ایران بر اساس مبنای قرآنی است

کارشناس مسائل استراتژیک با اشاره به اینکه کشورهای غربی مرکز تروریسم پروری هستند گفت: اروپا و آمریکا هم تروریست‌ها را پناه دادند هم ترور مقامات و اتباع سایر کشورها را در دستور کار سازمان‌های جاسوسی و نظامی خود دارند.

به گزارش نسیم خنداب؛ محمدحسن قدیری ابیانه، کارشناس مسائل استراتژیک و سفیر اسبق ایران در مکزیک و استرالیا در گفتگو با خبرنگار نسیم خنداب گفت: متأسفانه کسانی که بیش از همه دست به جنایات عدیده زده‌اند و میلیون‌ها نفر را قتل‌عام کردند خود را مدافع حقوق بشر جلوه می‌دهند.

وی بیان کرد: کشورهایی نظیر آمریکا، انگلستان، فرانسه، آلمان،هلند، اسپانیا، برزیل ملت‌ها را به اسارت می‌گرفتند و منابعشان را غارت می‌کردند و کشور خود را از محل این غارت‌ها ساخته‌اند، دم از حقوق بشر می‌زنند این در حالی است که هم‌اکنون نیز این جنایات را تکرار می‌کنند.

این کارشناس ارشد مسائل استراتژیک به بخشی از جنایت‌های آمریکا علیه ملت ایران اشاره کرد و گفت: آمریکا و بسیاری از کشورهای اروپایی در جنگ هشت‌ساله ایران و عراق از صدام حمایت کردند و همه گونه سلاح‌های مخرب ازجمله شیمیایی، میکروبی و .. در اختیار صدام قرار می‌دادند مشروط به اینکه از سلاح‌ها علیه ایران استفاده کنند.

قدیری ابیانه افزود: تروریست‌ها ازجمله منافقین را که ۱۷ هزار نفر از نخبگان، افراد سیاسی و مردم را شهید کردند در دامن خود پناه داده و امکاناتی برای تداوم خیانت‌ها و جنایت‌هایشان علیه ملت ایران در اختیار آنان قرار می‌دادند.

دیپلمات کشورمان با اشاره به اینکه اروپا و آمریکا مرکز تروریسم است ادامه داد: این‌ها هم تروریست‌ها را پناه دادند هم ترور مقامات و اتباع سایر کشورها مثل ترور سردار سلیمانی را در دستور کار سازمان‌های جاسوسی و نظامی خود قراردادند.

وی تأکید کرد: تعبیری که آن‌ها از حقوق بشر مطرح می‌کنند با تعبیر اسلامی آن متفاوت است ضمن اینکه همان چیزی را که تعریف می‌کنند در پای منافع خود قربانی می‌کنند.

قدیری ابیانه بیان کرد: امروزه در اغلب کشورهای غربی هم‌جنس‌گرایی به عنوان یک حق و بخشی از حقوق بشر تلقی می‌شود حتی پا را از این نیز فراتر گذاشته و در فرانسه زنای با محارم را مجاز اعلام کردند.

این کارشناس ارشد مسائل استراتژیک تصریح کرد: در سال‌های گذشته مجلس سنای آمریکا رابطه با حیوانات را نیز جزء حقوق قانونی قرارداد مشروط بر اینکه به حیوانات آسیب نرساند و این موضوع را تلفیقی از حقوق بشر و حقوق حیوانات می‌دانند و این موارد، علامت‌هایی از انحطاط غرب است که به فروپاشی آن منجر خواهد شد.

وی تأکید کرد: ما مفتخریم به اینکه حقوق بشر را بر اساس قرآن تعریف می‌کنیم قرآنی که خدای متعال نازل کرده است و خدایی که خود همه هستی و همه موجودات را آفریده است.

قدیری ابیانه خاطرنشان کرد: جوامعی که مطابق با ارزش‌های اسلامی حرکت کند را به پیشرفت خواهند بود و جوامعی که انحطاط را حقوق بشر معرفی می‌کنند روز به روز رو به اضمحلال هستند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 1 =