هیچ دسیسه‌ای نمی‌تواند ایمان و اراده ملت ایران را بگیرد

جهان بخشی گفت: دشمن برای آسیب زدن به ملت ایران تا به امروز شکست‌خورده است و در آینده هم شکست خواهد خورد چون مردم ایران مردم بصیر، شجاع، قوی و مؤمن هستند و هیچ دسیسه و نفاقی نمی‌تواند ایمان و اراده ملت را بگیرد.

به گزارش نسیم خنداب؛ حیدر جهان بخشی، کارشناس مسائل سیاسی در گفتگو با خبرنگار نسیم خنداب گفت: رهبر معظم انقلاب روز گذشته در مورد حوادث اخیر نکاتی را بیان فرمودند که دشمنان قسم‌خورده ما با تمام ظرفیت‌های خودشان برای آسیب زدن به جمهوری اسلامی و مردم مؤمن قوی وانقلابی ایران تلاش می‌کنند.

وی بیان کرد: دشمنان می‌خواهند با ایجاد دودستگی و تضعیف روحیه، یاس و ناامیدی در جامعه را رواج دهند تا به اهداف شوم خود برسند برای رسیدن به این اهداف از هر بهانه‌ای استفاده می‌کنند و نوکران و حقوق بگیرانشان وارد میدان می‌کنند.

این کارشناس سیاسی افزود: دشمن از همه ظرفیت‌ها خصوصاً از فضای مجازی برای مقابله با ملت ایران استفاده می‌کند بعضی افراد و سلبریتی ها در داخل نیز آگاهی و تعبیر درست از مسائل را ندارند و احساسی برخورد می‌کنند و گاها برای چهره  شدن خود مواضعی اتخاذ می‌کنند که متأسفانه در راستای اهداف دشمن است.

جهان بخشی گفت: گاهی جوانانی هستند که بر اساس فریب و حیله دشمنان دست به اقدامی می‌زنند که صف این افراد از کسانی که آگاهانه تلاش می‌کنند پرچم دشمن را در دست بگیرند جداست.

وی اظهار کرد: کسانی که به نیروی انتظامی و بسیج که همه مدیون رشادت‌های آنان هستیم هجمه می‌کنند دلسوز ملت نبوده و فریب دشمن را خورده‌اند دشمن با این کارها هیچ‌گاه به اهداف شوم خود نخواهد رسید و این یک اتمام‌حجتی برای همه افراد است که بدانند دشمن نمی‌تواند به‌نظام اسلامی آسیب بزند.

جهان بخشی تصریح کرد: دشمن برای آسیب زدن به ملت ایران تا به امروز شکست‌خورده است و در آینده هم  شکست خواهد خورد چون مردم ایران مردم بصیر، شجاع، قوی و مؤمن هستند و هیچ دسیسه و نفاقی نمی‌تواند ایمان و اراده ملت را بگیرد.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 5 =