تروریستی خواندن سپاه توسط همه آزادی خواهان جهان محکوم است

نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی با تأکید بر اینکه تروریستی خواندن سپاه توسط همه آزادی‌خواهان جهان محکوم است، گفت: تروریست، غربی‌ها هستند که داعش‌پرور و تروریست‌پرور هستند و با مردم و زنان خود وحشیانه‌ترین رفتار را می‌کنند.

به گزارش نسیم خنداب به نقل از دیار آفتاب؛ آیت‌الله قربانعلی دری‌نجف‌آبادی نماینده ولی فقیه در استان مرکزی عصر امروز در جمع خبرنگاران با محکومیت شدید اقدام مذبوحانه پارلمان اروپا در قرار دادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست آنچه که «سازمان‌های تروریستی» نامیده، اظهار داشت: اروپایی‌ها به جای قدرشناسی از سپاه پاسداران در رفع توطئه‌های داعش و جریان‌های تروریستی امروز به دنبال تحریم و تروریستی خواندن نهاد انقلابی سپاه هستند و حمایت اروپایی‌ها از اقدامات خائنانه جبهه استکبار در تروریستی اعلام کردن سپاه ننگ تاریخی برای آنها خواهد بود.

آیت الله دری‌نجف آبادی افزود: اروپایی‌ها باید در برابر نهاد مقدس سپاه که عظمت آن عالم را فراگیر کرده سر تعظیم فرود بیاورند و تواضع کنند چراکه سپاه بود که شر داعش را از منطقه و از سایر کشورها دور کرد و اروپا را از شر نفاق و چنگال جنایتکاران بی هویت نجات داد.

وی با بیان اینکه سپاه پیشرو، پیشگام و ذلت ناپذیر است و زیر بار ظلم و ستم نمی رود و مایه آزادی و آزادگی است و با قدرت از منافع مسلمانان و مستضعفین عالم حمایت می کند،گفت: اقدام مذبوحانه اروپایی ها در راستای مقابله با اقدامات افتخار آفرین سپاه است.

امام جمعه اراک بیان کرد: پارلمان درمانده اروپا و سیاست‌مداران آن به جای تحت تاثیر قرار گرفتن از سیاست‌های خصمانه آمریکایی‌ها با تدبیر و عقلانیت عمل کنند و به سپاه پاسدارانی که مایه عزت و اقتدار کشور است احترام بگذارند.

وی ادامه داد: اهداف پلید استکباری و استعماری دنیای غرب امروز باعث شد سپاه پاسداران را در فهرست سازمان‌های تروریستی قرار دهند و قطعا اینگونه موضع گیری‌ها به جایی نخواهد رسید و سران غرب بدانند نفوذ سپاه در قلوب ملت‌ها است و حتی می توانند در خود اروپا در مورد محبوبیت سپاه پاسداران نظر سنجی برگزار کنند.

آیت الله دری نجف آبادی اضافه کرد: اگر سران اروپا کارنامه درخشان سپاه را برای مردم فرانسه تبیین کنند خواهند دید که سپاه حتی در بین آن مردم محبوبیت دارد.

وی با تأکید بر اینکه تروریستی خواندن سپاه توسط همه آزادی خواهان جهان محکوم است،گفت: تروریست غربی‌ها هستند که داعش پرور و تروریست پرور هستند و با مردم و زنان خود وحشیانه ترین رفتار را می کنند، تروریست افرادی هستند که به راحتی مقدسات را بی احترامی می کنند و به پیامبر و مرجعیت دینی جسارت می کنند.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی تأکید کرد: تروریستی خواندن سپاه پاسداران دور از عدالت، انسانیت و عدالت است و اینها اگر مدعی مسیحیت هستند باید از مظلوم دفاع کنند و از ظالم برائت بجویند نه اینکه از ظلم و استکبار جهانی حمایت کنند.

وی خاطر نشان کرد: سیاستمداران غربی بدانند ملت‌های آنها هرگز حامی اقدامات آنها نیستند و باید سر عقل بیایند و دست از اقدامات و مقابله با ملت ایران بردارند و بدانند ملت ایران در ۲۲ بهمن پاسخ کوبنده ای به آنها خواهند داد.

عضو مجلس خبرگان رهبری بیان کرد: سران اروپایی دست از لجاجت بردارند و اگر اینها دنبال این هستند در برجام به چیزی هستند این را بدانند ملت ایران فریب بازی‌های سیاسی آنها را نمی خورند و اینها از ابتدای انقلاب به دنبال تحریم و مقابله با استقلال ملت ایران هستند.

وی با تأکید بر اینکه سپاه نور چشم ملت ایران و آزادی خواهان است ، گفت: سران غرب بدانند این ملت راه عاشورایی خود را با اقتدار ادامه می دهند و فریب نیرنگ‌ها و سیاسی کاری‌های اروپایی‌ها و استکبار جهانی را نخواهند خورد.

آیت الله دری نجف آبادی با بیان اینکه سپاه پاسداران از عظیم ترین دستاوردهای انقلاب اسلامی و یادگار ارزشمند امام خمینی(ره) است، افزود: سپاه سند شرف و استقلال ملت ایران است و دشمنان با تروریستی اعلام کردن این نهاد مقدس و تحریم آن راه به جایی نخواهد برد و موفق نخواهند شد.

وی خاطر نشان کرد: ملت ایران از امام خمینی(ره) آموخته به دشمنان و بیگانگان اعتماد نکند و مردم و جوانان از تحریم ها فرصت های بزرگ خلق کردند و هر اندازه آنها بیشتر تحریم کنند ملت ایران به سمت خودکفایی و توانمندی مقتدر تر حرکت خواهند کرد.

انتهای پیام 

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + 12 =