چهارمین محموله کمک های مردمی استان مرکزی به مناطق زلزله زده خوی ارسال شد

فرمانده سپاه روح‌الله از ارسال چهارمین محموله کمک‌های مردمی استان مرکزی به مناطق زلزله زده خوی خبر داد و گفت: تاکنون ارزش ریالی کمک‌های مردمی استان مرکزی به منطقه زلزله زده خوی بیش از ۱۶ میلیارد تومان است.

به گزارش نسیم خنداب به نقل از دیار آفتاب؛ محسن کریمی فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی در حاشیه اعزام چهارمین محموله استان مرکزی به مناطق زلزله زده خوی اظهار داشت: در راستای کمک به مردم عزیز در منطقه زلزله‌زده خوی، استان مرکزی از همان ساعات ابتدایی آمادگی خود را برای خدمت رسانی اعلام کرد و خوشبختانه به همت مردم، خیرین، گروه های جهادی، بسیج و سپاه و سایر دستگاه‌ها تاکنون اقدامات قابل توجه و کمک های خوبی ارسال شده و با همه توان آمادگی خود برای استمرار کمک رسانی را اعلام می‌کنیم.

وی افزود: سپاه و بسیج برای رفع مشکلات مردم در منطقه خوی تمام قد پای کار است و با ورود سپاه و بسیج علاوه بر شتاب خدمت‌رسانی به مردم روند رفع مشکلات مطلوب است.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی با اشاره به ارسال چهارمین محموله کمک‌های مردمی استان بیان کرد: به همت مردم ، خیرین، سپاه و بسیج در استان مرکزی امروز شاهد اعزام چهارمین مرحله از کمک‌های مردمی به منطقه زلزله زده خوی بودیم و مردم استان مرکزی همچون گذشته بار دیگر فرهنگ مومنانه را در کمک به هموطنان خود در خوی نشان دادند و خوش درخشیدند.

وی افزود: تاکنون ارزش ریالی کمک‌های مردمی استان مرکزی به منطقه زلزله زده خوی بیش از ۱۶ میلیارد تومان است و تا زمان نیاز ارسال کمک ها ادامه خواهد داشت و گروه‌های جهادی آمادگی کامل برای خدمت رسانی در منطقه دارند.

 کریمی خاطر نشان کرد: هم اکنون روزانه بیش از ۶ هزار پرس توسط موکب های استان مرکزی در منطقه زلزله زده خوی تهیه و توزیع می شود و مردم استان مرکزی می توانند کمک‌های خود را به دفاتر، پایگاه‌ها و حوزه‌های بسیج در سطح استان تحویل دهند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − شانزده =