مسئولین برای کنترل بی حجابی در جامعه اقدام کنند

امام جمعه گفت: دربرخی شهرها وضعیت حجاب مناسب نیست مسئولین باید در جهت کنترل بی‌حجابی و بی‌عفتی در جامعه برنامه داشته باشند.

به گزارش نسیم خنداب؛ حجت الاسلام صفاهانی، امام جمعه شهرستان خنداب در خطبه‌های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته ضمن تسلیت رحلت حضرت خدیجه کبری(س) گفت: پیامبر اکرم(ص) فرمودند:” حضرت خدیجه(س) شخصیتی بود که وقتی مردم مرا کافر می‌دانستند به من ایمان آورد، وقتی مردم مرا تکذیب می‌کردند او مرا تصدیق کرد، وقتی مردم مرا محروم کردند حضرت خدیجه(س) با ثروت خود مرا همراهی کرد.

وی در ادامه بیان کرد: سال‌هاست شعار سال از طرف رهبر معظم انقلاب رنگ و بوی اقتصادی دارد امسال هم “مهار تورم و رشد تولید” نامگذاری شده است مسئولین باید در جهت رشد تولید گام بردارند و اولویت کار دولت و مجلس معیشت مردم باشد.

وی ضمن تبریک فرا رسیدن سالروز ولادت امام حسن مجتبی(ع) گفت: امام حسن مجتبی(ع) کریم اهل بیت است و رسیدگی به فقرا و نیازمندان از ویژگی های بارز امام حسن مجتبی(ع) بود. ماه رمضان فرصت خوبی است که به فقرا کمک کنیم و دست نیازمندان را بگیریم.

صفاهانی افزود: در تاریخ انقلاب اسلامی روز ۱۲ فروردین روز بسیار مهم و بزرگی است مردم در سال ۵۸ به فرمان امام راحل پای صندوق های رای آمدند و به جمهوری اسلامی رای “آری” دادند.

خطیب جمعه خنداب گفت: به لطف الهی  جمهوری اسلامی روز به روز عزتمندتر می‌شود و ایران مقتدر شده است دشمنان با این عزت ایران مخالفند و تلاش می‌کنند سد راه پیشرفت کشور باشند. امروز هم یکی از برنامه‌های دشمنان جنگ ترکیبی است می‌خواهند باور جوانان ما را تضعیف کنند و عفاف و حجاب را در بین جوانان تضعیف کنند.

صفاهانی در پایان خاطر نشان کرد: در برخی شهرها وضعیت حجاب مناسب نیست مسئولین باید در جهت کنترل بی‌حجابی و بی عفتی در جامعه برنامه داشته باشند دولت اقدامات جدی در دستور کار خود دارد امیدواریم مجلس و سایر مسئولین و مردم همراهی کنند تا ان شاءالله شاهد این بدحجابی‌ها در جامعه نباشیم.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + 14 =