جهاد تبیین امری ضروری برای همه است

کارشناس مسائل سیاسی گفت: جهاد تبیین را امری ضروری برای همه عنوان کرد و گفت: مقام معظم رهبری فرمودند: «جهاد تبیین امری قطعی، عینی و فوری است» قطعی یعنی تردیدی در آن نیست، عینی یعنی جهاد تبیین بر ما واجب است و فوری یعنی غفلت نکنیم. همه ما وظیفه داریم نسبت به این امر مسئولیت داشته باشیم.

به گزارش نسیم خنداب؛ مشایخی، کارشناس مسائل سیاسی در یادواره ۴۷ شهید شهر خنداب گفت: چهار گروه اطاعت کنندگان، صدیقین، شهدا و صابران هستند که خداوند نعمت‌هایش را بر آن‌ها تمام کرده است. امیدواریم خداوند متعال ما را در مسیر بندگان صالح خود قرار دهد.

وی بیان کرد: در زمان جنگ تحمیلی عراق علیه ایران، وضعیت دنیا به گونه‌ای بود که آمریکا تمام منافع خود را در ایران از دست داده بود چون شعار ما «نه شرقی نه غربی جمهوری اسلامی بود».

کارشناس مسائل سیاسی گفت: تنها جنگی که دو ابر قدرت پشت یک کشور بودند همین جنگ تحمیلی بود ۸ سال عراق علیه ایران بود، ایران تازه انقلاب کرده بود. برخی از منافقین شعار انحلال ارتش را سر می‌دادند که امام راحل با درایت خود گفت ارتش باید بماند، بنی صدر در کشور مسئولیت داشت که نفوذی امریکا بود، عراق ارتش منسجم و همه ادوات جنگی در اختیار داشت تا جایی که صدام می گفت: «چند روز بعد تهران هستیم».

 وی در ادامه افزود: در جنگ تحمیلی خدا با ما بود که پیروز شدیم. اخلاص نیروها نیز مهم است اگر اخلاص داشته باشیم خدا هم کمک می‌کند در جنگ بدر خدا فرشتگان را به کمک پیامبراکرم(ص) فرستاد و  در طبس هم شن‌ها معجزه کردند.

مشایخی به طراحی دشمنان در اغتشاشات سال گذشته اشاره کرد و گفت: دشمنان در اغتشاش سال گذشته با اسلامیت و ایرانیت ما کار داشتند، آیات قران را آتش زدند، چادر از سر زن ها کشیدند، کمپین آتش زدن روسری و قیچی کردن مو راه انداختند، مسجد آتش زدند،کمپین عمامه پرانی را راه انداختند در این اغتشاش ۵۰ کشور آمده بودند تا اسلامیت و ایرانیت را از ما بگیرند.

 وی افزود: در این هجمه‌ها سبلریتی‌های خائن بیشترین ضربه را به نظام زدند. دشمنان در اغتشاشات سال گذشته تصمیم داشتند با ایجاد جنگ داخلی در کشورمان خصوصا در سه استان سیستان و بلوچستان، کردستان و تبریز جنگ داخلی راه بیندازند و ۸ میلیون ایرانی را بکشند و ایران را تجزیه کنند.

 مشایخی جهاد تبیین را امری ضروری برای همه عنوان کرد و گفت: مقام معظم رهبری فرمودند: «جهاد تبیین امری قطعی، عینی و فوری است» قطعی یعنی تردیدی در آن نیست، عینی یعنی جهاد تبیین بر ما واجب است و فوری یعنی غفلت نکنیم. همه ما وظیفه داریم نسبت به این امر مسئولیت داشته باشیم.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + چهارده =