استعفای ۵ مدیر استان مرکزی برای شرکت در انتخابات

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی از استعفای پنج نفر از مدیران این استان به منظور شرکت در انتخابات مجلس خبر داد.

به گزارش نسیم خنداب به نقل از دیار آفتاب؛ بهنام نظری معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی با اشاره به اینکه برگزاری انتخاباتی سالم و باشکوه از مهم‌ترین اولویت‌های استان مرکزی است، گفت: اطلاع‌رسانی و زمینه‌سازی برای برگزاری انتخاباتی با شکوه باید در دستور کار برگزار کنندگان انتخابات قرار گیرد و نقش رسانه‌ها در این خصوص بسیار مهم و حیاتی است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی با اشاره به آخرین وضعیت استعفای مدیران استان برای حضور در انتخابات بیان کرد: بر اساس ماده ۲۹ قانون انتخابات، تمامی مدیرانی که قصد نامزد شدن برای انتخابات مجلس شورای اسلامی را داشتند باید تا از ۱۹ تا ۲۵ خردادماه جاری استعفای رسمی خود را تسلیم ستادهای انتخاباتی استان و شهرستان‌ها می‌کردند.

وی افزود: پنج نفر از مدیران و رده‌های مسؤولیتی این استان به منظور شرکت در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از سمت خود استعفا دادند.

نظری ادامه داد: ۲ نفر از مدیران در حوزه انتخابیه اراک، کمیجان و خنداب، یک نفر در خمین و ۲ نفر در حوزه انتخابیه ساوه و زرندیه از سمت خود استعفا داده‌اند.

وی خاطر نشان کرد: مطابق قانون هرگونه استفاده از امکانات و جایگاه‌های دولتی له یا علیه نامزدهای انتخاباتی ممنوع است و استعفای مدیران نیز ۶ ماه قبل از آغاز مراحل عملیاتی انتخابات به دلیل این حساسیت است.

انتهای پیام/ 

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + 14 =