جمهوری اسلامی ایران در صنایع نظامی هیچ نیازی به دنیا ندارد

فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی گفت: امروز جمهوری اسلامی در صنایع نظامی هیچ‌ نیازی به دنیا ندارد و حتی آمادگی ارایه خدمات به کشورهای دیگر در این حوزه را دارد.

به گزارش نسیم خنداب به نقل از دیار آفتاب؛ محسن کریمی فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی امروز در همایش ملی تا ثریا در شهرک دانشگاهی آزاد اسلامی استان مرکزی (فلق) در اراک گفت: شاید دلیل اینکه بسیاری از نخبگان از کشور هجرت می‌کنند، این است که پس از فارغ‌التحصیلی، تکلیف آنها با جامعه مشخص نیست.

کریمی اظهار کرد: امروز جمهوری اسلامی در صنایع نظامی هیچ‌نیازی به دنیا ندارد و حتی آمادگی ارایه خدمات به کشورهای دیگر در این حوزه را دارد.

وی ادامه داد: باید تلاش شود تا در همه حوزه‌ها اینگونه عمل شود و نباید سرمایه‌های کشور در خدمت کشورهای دیگر به کار گرفته شود.

فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی گفت: باید به سمتی حرکت کرد که دانشجویان بر اساس سفارش مجموعه‌ها و نیازمندی جامعه، مشغول به تحصیل شوند.

وی گفت: بنیاد تعاون سپاه در سیاست خود به دنبال حمایت و کمک به شرکت‌های دانش‌بنیان است و در این خصوص با جدیت ورود پیدا کرده است.

کریمی خاطرنشان کرد: حمایت از شرکت‌های فناورانه یک بخش و حمایت از فروش محصولات این شرکت‌ها بخش دیگر است که هر ۲ مدنظر ویژه قرار دارد.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 4 =