رژیم صهیونیستی به عنوان متجاورز شناخته شده است

دبیر شورای ائتلاف استان مرکزی گفت: رژیم جعلی صهیونیست نمی‌تواند ادعا کند که مورد حمله قرار گرفته زیرا مردم فلسطین سال‌هاست که از سرزمین خود دفاع می‌کنند و در واقع رژیم صهیونیستی به عنوان متجاوز شناخته شده است.

به گزارش نسیم خنداب، حبیب احتشامی‌نیا، در گفتگو با «دیارآفتاب»؛ با اشاره به جنایات رژیم کودک‌کش صهیونیست علیه مردم مظلوم فلسطین و اینکه عده‌ای دنبال این هستند که جای شهید و جلاد را عوض کنند، گفت: ملت ایران یاور مظلومین است و ما یقین داریم که ملت مظلوم فلسطین در جنگ با رژیم صهیونیست پیروز میدان خواهند بود و مقاومت چندین ساله آنان در برابر ظلم به پیروزی می‌رسد.
وی، با بیان اینکه جنایات رژیم جعلی صهیونیست بر هیچکس پوشیده نیست، افزود: جنایات داعش در عراق و سوریه و کشتار مردم عادی و غیر نظامیان بر همگان آشکار است و همچنین دفاع مردم مظلوم فلسطین از جان و مال و سرزمین خودشان نیز بسیار واضح است اما برخی قصد دارند تا دفاع مردم فلسطین را با جنایات داعش مقایسه کنند که این مقایسه اصلا درست نیست.
دبیر شورای ائتلاف استان مرکزی، اظهار کرد: رژیم جعلی صهیونیست نمی‌تواند ادعا کند که مورد حمله قرار گرفته زیرا نیروهای مقاومت و مردم فلسطین سال‌هاست که از سرزمین خود دفاع می‌کنند و درواقع رژیم صهیونیستی به عنوان متجاوز شناخته شده است.
احتشامی‌نیا، بیان کرد: رژیم صهیونیستی یک رژیم فاسد و کودک‌کش است که تاکنون جنایات بسیاری انجام داده و نیروی مقاومت فلسطین در عملیات طوفان‌الاقصی ثابت کرد که اشغالگری رژیم صهیونیستی بدون پاسخ نمی‌ماند.
وی، با بیان اینکه عملیات طوفان‌الاقصی، شکستی غیر قابل جبران برای رژیم صهیونیست است، ادامه داد: عملیات طوفان‌الاقصی نقطه عطفی در جریان مبارزات مردم فلسطین در برابر ظلم و اشغالگری رژیم صهیونیست به حساب می‌آید و شکست رژیم صهیونیست در این عملیات نتیجه چندین دهه اشغالگری تجاوز به سرزمین‌های فلسطین بوده است.
دبیر شورای ائتلاف استان مرکزی، با بیان اینکه سرزمین‌های اشغالی باید به مردم فلسطین برگردد، گفت: سرزمین فلسطین برای مردم فلسطین است و هرگز سرزمین رژیم صهیونیستی نبوده بنابراین رژیم صهیونیست به عنوان یک رژیم اشغالگر شناخته شده که باید سرزمین‌های اشغالی را تخلیه و به صاحبان اصلی خود برگرداند.
انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 − دو =