آمریکا ریشه تمام جنایت‌های عالم است

مسئول شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان مرکزی گفت: آمریکا ریشه تمام جنایت‌های عالم است و جنایت‌های فراوانی را حتی برای مردم خود داشته و در تمام فتنه‌ها و آشوب‌ها نقش داشته است.

به گزارش «نسیم خنداب»؛ هادی میرزایی در مراسم راهپیمایی ۱۳ آبان‌ماه در خنداب گفت: در روز ۱۳ آبان‌ماه حادثه تبعید امام در سال ۴۳، کشتار بی‌رحمانه دانش‌آموزان تهران در سال ۵۷ و حرکت شجاعانه دانشجویان پیرو خط امام (ره)‌ در تسخیر لانه جاسوسی سال ۵۸ اتفاق افتاد که هرکدام در پیشبرد اهداف انقلاب نقشی مهم داشت.

وی در ادامه بیان کرد: این سه حادثه مهم تاریخی هر کدام به نحوی به آمریکا مربوط می‌شود به همین دلیل است که از این روز به نام روز ملی مبارزه با استکبارستیزی در ایران اسلامی یاد می‌شود.

میرزایی افزود: آمریکا ریشه تمام جنایت‌های عالم است و جنایت‌های فراوانی را حتی برای مردم خود داشته و در تمام فتنه‌ها وآشوب‌ها نقش داشته است.

وی تصریح کرد: امروز نیز شاهد کشتار بی‌رحمانه کودکان و زنان و مردم مظلوم فلسطین توسط آمریکای جنایتکارهستیم و با این رفتارها باطن شیطانی خود را بر همگان ثابت کردند.

رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه گفت: دانش‌آموزان و دانشجویان با تسخیر لانه جاسوسی انقلاب دوم را رقم زدند و نشان دادند نباید در مقابل ستمگران و زورگویان سکوت کرد و با دفاع از حق می‌شود به پیروزی رسید.

وی در پایان گفت: دشمنان بدانند مقاومت ۱۳ آبان‌ماه ۵۸ تمام نشده است و تا محو غده سرطانی صهیونیست و شکست کامل ظالمان ادامه دارد.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × یک =