دستگیری ۷ معتاد متجاهر در خنداب

فرمانده انتظامي شهرستان خنداب از دستگيري 3 خرده فروش مواد مخدر و جمع آوري 7 معتاد متجاهر در اجراي طرح آرامش در شهر در شهرستان خنداب خبر دادبه گزارش نسیم خنداب، سرهنگ ” رضا سلوکی ” بیان داشت: طرح آرامش در شهر با هدف برخورد قاطع با خرده فروشان موادمخدر و پاکسازی نقاط مختلف شهرستان خنداب اجراشد.

وی افزود: ‌در اجرای این طرح و با تلاش مأموران انتظامی شهرستان خنداب ۳ خرده فروش مواد مخدر شناسایی و دستگیر مقادیری شیشه و هروئین از محفیگاه متهمان کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان خنداب با اشاره به جمع آوری ۷ معتاد متجاهر از پاتوق ها، معابر عمومی، پارکها و تفرجگاها و سطح شهرستان در این طرح اظهار داشت: معتادان با هماهنگی مراجع ذیصلاح پس از انجام غربالگری به کمپ های ترک اعتیاد و مراکز بازپروری تحویل داده شدند.

سرهنگ سلوکی در پایان از اجرای ۴ حکم قضائی در این طرح خبر داد و با تأکید بر این که اجرای این گونه طرح ها را برای برقراری و تأمین امنیت و آرامش شهروندان را با جدیت پیگیری و اجرا خواهیم کرد از عموم مردم خواست هر گونه اطلاعات و اخبار خود درخصوص خرید و فروش موادمخدر را به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اعلام کنند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + 16 =