ملت ایران قوی در مقابل دشمنان ایستاده‌اند

دبیر جبهه مردمی استان مرکزی گفت: علیرغم تمام کاستی‌ها، مشکلات اقتصادی، تحریم‌ها و دسیسه‌ها و مکرهای دشمنان، امروز ملت ایران قوی‌تر از دیروز با عزمی راسخ در مقابل دشمنان اسلام چون کوه ایستاده‌اند.

‌به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم خنداب؛ حیدر جهان‌بخشی در گفتگو با خبرنگار نسیم خنداب، ضمن تسلیت ایام ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی رحت‌الله گفت: امام خمینی(ره) فرمودند: «من به جرات مدعی هستم که ملت ایران و توده میلیونی آن در عصر حاضر بهتر است از ملت حجاز در عصر رسول‌الله(ص)، کوفه و عراق در عصر امیرالمومنین(ع) و امام حسین(ع) می‌باشند.»

دبیر جبهه مردمی استان مرکزی در ادامه بیان کرد: یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی ایجاد تحول روحی و معنوی در ایران بود که این تحول به خواست خداوند متعال و عنایت اهل‌بیت(ع) بوده‌ است.

جهان‌بخشی افزود: این تحول ملت ایران را به یک ملت شجاع، جهادگر، شهادت‌طلب و ایثارگر تبدیل کرده است تا جایی که ملت ایران با رشد سیاسی از بسیاری از خواص در این امر پیشی گرفتند.

دبیر جبهه مردمی استان مرکزی تصریح کرد: امام راحل این انقلاب را امانت و نعمت الهی می‌دانستند که تا به امروز این ملت شجاع و قدرشناسی با استقامت و اطاعت از ولی‌فقیه توانستند از این امانت الهی حفظ و حراست نمایند.

وی گفت: علیرغم تمام کاستی‌ها، مشکلات اقتصادی، تحریم‌ها و دسیسه‌ها و مکرهای دشمنان، امروز ملت ایران قوی‌تر از دیروز با عزمی راسخ در مقابل دشمنان اسلام چون کوه ایستاده‌اند.

دبیر جبهه مردمی استان مرکزی افزود: یکی از خواسته‌های امام خمینی(ره) تشکیل بسیج جهانی و ‌حزب‌الله  بود که به لطف الهی به این خواست مهم، جامع عمل پوشانده و موجب افول قدرت شیطانی آمریکا و هم‌پیمانان آن شده‌اند.

وی در پایان به سایر دستاوردهای انقلاب اشاره کرد و گفت: از دستاوردهای انقلاب اسلامی از دیدگاه امام خمینی(ره) شکست ابهت پوشالی ابرقدرتها، ایجاد نورامید در دل مسلمانان، حمایت از مسلمانان و مستضعفان عالم، همگرایی و بیداری امت اسلام، ایستادگی در مقابل مستکبران، مجاهدت و دفاع از آرمان فلسطین و نابودی رژیم صهیونیستی است که به لطف الهی امروز در حال تحقق است.

انتهای خبر/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 2 =