امام راحل به مردم آزادی‌خواه شجاعت آموخت

دبیر جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی استان مرکزی گفت: مهم‌ترین کاری که امام راحل انجام داد به یک ملت جرئت داد و امت را یک ید واحده کرد و در عمل نشان داد طاغوت و ظلم از بین رفتنی و نابود شدنی است.

به گزارش پایگاه خبری «دیار آفتاب»؛ حجت‌الاسلام رضا تاج‌آباد در گفتگو با خبرنگار نسیم خنداب ضمن تسلیت سالگرد ملکوتی امام راحل و شهدای ۱۵ خرداد گفت: امام‌خمینی(ره) به‌معنای واقعی خداباور و متکی به قدرت لایزال الهی بود.

وی در ادامه بیان کرد: امام راحل به همگان ثابت کرد که اگر از غیر خدا نترسیم و توکل به خدا داشته باشیم و مقاومت کنیم، نصرت الهی شامل حال ما خواهد شد و می‌توانیم به مظلومان عالم هم درس ایستادگی و مقاومت بدهیم.  

تاج‌آباد افزود: مهمترین کاری که امام راحل انجام داد به یک ملت جرئت داد و امت را یک ید واحده کرد و در عمل نشان داد طاغوت و ظلم از بین رفتنی و نابود شدنی است.

وی ادامه داد: امام خمینی(ره) معتقد بود که فلسطین تحت اشغال رژیم صهیونیستی، سرزمینی اسلامی است که باید از چنگال رژیم جنایت‌کار صهیونیست رها شود و همواره از مقاومت مردم فلسطین در برابر این رژیم سفاک حمایت می‌کرد و آن را نمادی از مبارزه مسلمانان برای استقلال و آزادی می‌دانست. .

دبیر جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی استان مرکزی تصریح کرد: امام راحل تأکید داشت فلسطین باید از حقوق خود در مقابل صهیونیست کودک‌کش دفاع کند و به لطف الهی امروز فلسطین به این نتیجه رسیده است که باید در مقابل زورگویان استقامت کنند.

وی اظهار کرد: انقلاب اسلامی درس ایستادگی و مقاومت به آزادی‌خواهان جهان داده است و همه دنیا از ایستادگی ایران مقابل استکبار درس مقاومت می‌آموزند.

تاج‌آباد در پایان خاطرنشان کرد: این موفقیت‌ها و سربلندی‌ها، مرهون رهبری الهی بزرگ‌مرد تاریخ و بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی ایران؛ حضرت امام‌خمینی(ره) و در ادامه آن رهبری خلف صالح ایشان حضرت آیت‌الله‌العظمی امام خامنه‌ای است و به برکت خون سرخ شهیدان، مقاومت مردم سربلند ایران تا رسیدن به قله‌های رفیع عزت و اقتدار ادامه خواهد داشت.

انتهای خبر /

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + شانزده =