شرکت در انتخابات موجب تقویت نظام اسلامی است

امام جمعه خنداب گفت: شرکت در انتخابات باعث تقویت نظام اسلامی و عزت و سربلندی مسلمان و نابودی دشمنان است.

به گزارش پایگاه خبری«نسیم خنداب»؛ حجت‌الاسلام والمسلمین محمد صفاهانی در خطبه‌های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته ضمن تسلیت سالروز شهادت امام باقر(ع) گفت: نهم ذی‌الحجه سالروز شهادت حضرت مسلم(ع) و روزعرفه است، روز دعا، نیایش و اعتراف به گناهان در محضر خداست، در برخی روایات بیان شده است که اگر گناه در شب قدر آمرزیده نشده باشد امید داشته باشید در غرفه آمرزیده شوید.

صفاهانی ضمن تبریک فرا رسیدن عید قربان گفت: عید قربان عید بندگی، تعبد و گذشتن از هوای نفس و تمایلات نفسانی مانند حضرت‌ابراهیم(ع) است که از مال ودارایی و فرزند خود گذشت. حضرت ابراهیم(ع) و حضرت اسماعیل(ع) در امتحان بزرگ الهی سربلند شدند.

وی در ادامه بیان کرد: حج نشان‌دهنده عظمت و اتحاد مسلمانان است که دشمنان از این موضوع هراس و واهمه دارند، برائت از مشرکین نباید مخصوص حج باشد در سراسر عالم و در همه مکان‌ها باید  نفرت و انزجار خود را از دشمنان و حمایت خود را از مردم غزه نشان دهیم.

صفاهانی ضمن تبریک فرارسیدن هفته جهاد کشاورزی گفت: کشاورزی یکی از پایه‌های مهم اقتصاد کشور است حمایت از کشاورزان یعنی خدمت به اقتصاد کشور و حرکت به سمت خودکفایی است.

وی افزود:  تبدیل کشاورزی سنتی به مدرن، ایجاد شرکت تعاونی برای خرید تضمینی محصولات، ایجاد صنایع تبدیلی در راستای فرآوری محصولات، حمایت از آبیاری نوین بارانی و قطره‌ای و مدیریت آب‌های کشاورزی برخی از نیازهای کشاوزان شهرستان است.

خطیب جمعه خنداب گفت: تبیین مردم جهت شرکت گسترده در انتخابات یک وظیفه شرعی و الهی است، همه وظیفه  داریم در جمع‌های عمومی و خصوصی مردم را به شرکت در انتخابات ترغیب کنیم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: شرکت در انتخابات باعث تقویت نظام اسلامی و عزت و سربلندی مسلمان و نابودی دشمنان است ان‌شاءالله فردی فعال، پرکار، معتقد به مبانی انقلاب، خدمتگذار و ادامه‌دهنده راه رئیسی باشد. 

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × چهار =