انتخابات نماد مردم‌سالاری دینی است

امام جمعه خنداب گفت: تغییر سرنوشت ما با انتخابات رقم می‌خورد، انتخابات نماد مردم سالاری دینی است و باعث تقویت نظام و اسلام و ناامید شدن دشمنان از آینده نظام می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «نسیم خنداب»؛ حجت‌الاسلام صفاهانی در خطبه‌های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته گفت: پیامبراکرم(ص) در روز عید غدیر با مسلمانان و مومنین عهد و پیمان بستند که مبلغ غدیر باشند و حاضرین به غائبین، گذشتگان به آیندگان این رسالت با اهمیت را برسانند.

وی در ادامه بیان کرد: همه وظیفه داریم فرهنگ غدیر را احیا کنیم، یکی از سفارشات این روز طعام دادن است. امام رضا(ع) فرمودند: غذا دادن به یک نفر در عید غدیر ثواب غذا دادن به همه پیامبران و صدیقان است.”گ 

صفاهانی به مساله انتخابات اشاره کرد و گفت: تغییر سرنوشت ما با انتخابات رقم می‌خورد، انتخابات نماد مردم سالاری دینی است و باعث تقویت نظام و اسلام و ناامید شدن دشمنان از آینده نظام می‌شود.

 وی افزود: هر عملی که دشمن را عصبانی کند عمل صالح است، مشارکت ما دشمن را عصبانی خواهد کرد و باعث پیشرفت کشور خواهد شد.

خطیب جمعه خنداب بیان کرد: حضور در انتخابات باعث همبستگی، وحدت، اعتلای نظام اسلامی است، همه وظیفه داریم با تحقیق و بررسی فردی انقلابی  را انتخاب کنیم و حفاظت از اسلام و انقلاب را به او بسپاریم.

صفاهانی به برخی از اقدامات آیت‌الله رئیسی اشاره کرد و گفت:  راه‌اندازی کارخانه‌جات تعطیل و نیمه‌تعطیل، تحویل هزاران واحد مسکونی، تحول در اقتصاد مقاومتی، تحول در بهداشت و درمان، کاهش نرخ تورم و بیکاری، افزایش صادرات، خدمت خالصانه به محرومین و تحول در صنعت و کشاورزی بخشی از اقدامات آیت‌الله رئیسی است.

وی در پایان اظهار کرد: مردم بصیر ایران با انتخاب چهره انقلابی، دیگر به عقب برنمی‌گردند و کسی را انتخاب خواهند کرد که در خط آیت‌الله رئیسی حرکت کرده و خادم ملت باشد.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 3 =