عملیات نیروی دریایی سپاه اوج اقتدار نظامی ایران را نشان می دهد/ گوشمالی دادن دزد هنر فرزندان ایران است

تعدادی نمایندگان مردم استان مرکزی در مجلس شورای اسلامی در واکنش به عملیات دلاوران نیروی دریایی سپاه پاسداران علیه دزدی دریایی آمریکایی ها این اقدام را نشان دهنده اقتدار نظامی جمهوری اسلامی ایران در دفاع از منافع ملی دانستند.

به گزارش نسیم خنداب به نقل از دیار آفتاب؛ اقدام به موقع و مقتدرانه دلاوران نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، عملیات دزدی دریایی و سرقت نفت ایران توسط آمریکایی ها را ناکام گذاشت و باعث شد تا بار دیگر اقتدار نظامی جمهوری اسلامی ایران هیمنه پوچ آمریکا در منطقه را در هم بشکند.

این اقدام اما بازتاب های گسترده ای را به همراه داشت که در همین رابطه علیرضا سلیمی عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با انتشار توییتی در صفحه شخصی خود نوست: «یانکی ها بدانند دزدی آنها بی جواب نخواهد ماند. سیلی فرزندان غیور ملت آنها را از خواب بیدار کرد، خوب چشم باز کنند امروز هر حرکت آنها پاسخ درخور خواهد داشت. روزگار بزن و در رو تمام شد.»

وی در توییت دیگری تأکید کرد: «دزدی دریایی خصلت دیرینه یانکی هاست، گوشمالی دادن دزد هنر فرزندان ایران است. اقتدار حافظ منافع ملی است.»

محمد حسن آصفری نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس نیر در توییتی نوشت: « زمانی که آمریکا به نفتکش ایرانی دستبرد زد قطعا در بالاترین سطح آمادگی نظامی و منتظر پاسخ ایران بود، اینکه سپاه در چنین شرایطی عملیات کرده و نفتکش دوم را بازگردانده نشان از اوج اقتدار نظامی ایران است؛ نهالی که در آبان ۵۸ کاشته شد، امروز درختی تناور شده است.»

علی اکبر کریمی دیگر نماینده مردم اراک کمیجان و خنداب در مجلس نیز در واکنش به اقدام قاطعانه سپاه پاسداران نوشت: « اقتدار و پایمردی نظامیان در عرصه های مختلف این سرزمین، همواره تحقیر مدعیان و غرور و سربلندی ملی را در پی داشته، خدا را شاکریم که این بار این افتخار در آستانه یوم الله ۱۳ آبان رقم خورد. درود بر غیرت دلاور مردان نیروی دریایی سپاه و با آرزوی موفقیت برای همه جان برکفان و محافظان ایران عزیز.»

گفتنی است با اقدام به موقع و مقتدرانه جان برکفان دلاور نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عملیات دزدی دریایی و سرقت نفت ایران توسط آمریکا ناکام ماند، آمریکا در این اقدام یک نفتکش را که حامل نفت صادراتی ایران بود در آب های دریای عمان مصادره کرد و با انتقال محموله نفت آن به یک نفتکش دیگر آن را به سوی مقصدی نامعلوم هدایت کرد.

همزمان دلاورمردان نیروی دریایی سپاه با اجرای عملیات هلی برن بر روی عرشه نفتکش آن را به تصرف خود درآوردند و آن را به سوی آب های سرزمینی ایران هدایت کردند، در ادامه نیروهای تروریست آمریکایی با استفاده از چندین فروند بالگرد و ناو جنگی به تعقیب نفتکش پرداختند اما با ورود قاطعانه و مقتدرانه نیروهای جان برکف سپاه ناکام ماندند.

تروریست های آمریکایی مجددا با استعداد بسیار و با استفاده از چند ناو جنگی بیشتر تلاش کردند مسیر حرکت نفتکش را سد کنند که باز هم موفق نشدند. این نفتکش هم اکنون در آب های سرزمینی کشور عزیزمان ایران است.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + 3 =