قیمت براندازان این روزها چقدر است؟

اعتماد امینی، معروف به یاسمین پهلوی قصد دارد در ایام سالگرد فوت مهسا امینی، با همکاری بنیاد (PAWC) و شالی زمردی، یک کنفرانس با بلیط‌های ۱۵۰ تا ۴۵۰ دلاری را برگزار کند.

به گزارش نسیم خنداب به نقل از سرویس سیاست مشرق- اعتماد امینی، معروف به یاسمین پهلوی و همسر رضا پهلوی، قصد دارد مورخ ۲۹ شهریورماه، در کنفرانسی در شهر بورلی هیلز آمریکا، به مناسبت سالگرد اغتشاشات، سخنرانی کند.

نکته این کنفرانس فروش بلیط برای مهمانان است که با توجه به نزدیکیشان به همسر رضا پهلوی، قیمت خرید بلیط‌ها متغیر و به مراتب گرانتر خواهد بود.

علاوه بر این یاسمین پهلوی در این کنفرانس مهمان شالی زمردی، مجری سابق فاکس نیوز و صدای آمریکا می‌باشد،که سال گذشته با دعوت مصی علینژاد به به دعوت بنیاد (PAWC) یا Persian American Women’s Conference در این کنفرانس شرکت خواهد کرد.

قیمت براندازان این روزها چقدر است؟

علاوه بر یاسمین پهلوی، شعله شمس، سردبیر فصلنامه ره‌آورد و تینا قاضی‌مراد، از مدیران شبکه من و تو، نیز به عنوان مهمان در این کنفرانس حضور دارند.

قیمت براندازان این روزها چقدر است؟

شعله شمس

قیمت براندازان این روزها چقدر است؟

تینا قاضی‌مراد

پول بده تا براندازی کنم!

بنیاد (PAWC) که ادعا می‌کند حامی حقوق زنان است، هرساله با برگزاری یک کنفرانس و دعوت از زنان مختلف از عنوان « حوق زنان» استفاده کرده و درآمد زایی می‌کند.

امسال نیز این بنیاد قصد دارد برای درآمدزایی جیدید از فرصت سالگرد اغتشاشات مهسا و شهرت همسر رضا پهلوی، استفاده کرده و با فروش بلیط‌، کسب درآمد کند.

در بخش فروش بلیط‌ این کنفرانس آمده که جایگاه عادی، ۱۵۰دلار، جایگاه ویژه، ۲۵۰ دلار، نشستن کنار یاسمین پهلوی، ۴۵۰ دلار و صرف ناهار همراه با او ۲۵۰ دلار به فروش میرسد.

قیمت براندازان این روزها چقدر است؟

پس از انتقادات شدید و فحاشی طرفداران مصی علینژاد به یاسمین پهلوی، عده‌ای از سایبری‌های سلطنت‌طلب، تلاش کردند تا موضوعیت سالگرد فوت مهسا امینی را از این کنفرانس جدا کرده و مدعی شدند این جلسه در اصل برای تجلیل از شعله شمس، سردبیر ره‌آورد هماهنگ شده است.

البته عده‌ای دیگر از این سایبری‌ها نیز مدعی شدند یاسمین پهلوی از پشت پرده درآمدزایی‌ها مطلع نبوده و به‌طور اتفاقی به این کنفرانس دعوت شده است، اما سوابق این بنیاد نشان می‌دهد که همسر رضا پهلوی در سال‌های گذشته نیز با این مجموعه آشنا بوده و در کنفرانس‌های مختلفی شرکت کرده است.

قیمت براندازان این روزها چقدر است؟

حضور یاسمین پهلوی در کنفرانس نوامبر ۲۰۱۸ بنیاد PAWC

همچنین این بنیاد همکاری‌های پررنگی با مصی علینژاد هم داشته و در کنفرانس سال گذشته خود در آذرماه ۱۴۰۱، با دعوت از او، موفق شده بلیط کلیه صندلی‌های کنفرانس را بفروش برساند. این بنیاد در پست فیسبوک خود نسبت به موفقیت در فروش کلیه بلیط‌ها ابراز خرسندی نیز می‌کند.

قیمت براندازان این روزها چقدر است؟

این اقدام یاسمین پهلوی و بنیاد PAWC بشدت از سوی معاندین مورد انتقاد قرار گرفته است. برخی از فعالین رسانه‌ای از این اقدام خانواده پهلوی به عنوان «بیزنس مبارزه» و«فاند بگیری» یاد می‌کنند.

البته این پایان کسب درآمد ضدانقلاب گروهک‌ها به ویژه سلطنت طلب‌ها از اغتشاشات نیست. شاهین نجفی خواننده مرتد نیز قصد دارد در ایام سالگرد فوت مهسا امینی، کنسرت موسیقی در شهر های هانوفر و کلن آلمان برگزار کند که بلیط های این کنسرت نیز از ۵۹ یورو آغاز و به ۱۴۰ یورو نیز می‌رسد.

قیمت براندازان این روزها چقدر است؟

ماجرای کسب درآمد از کنفرانس‌ها پس از اغتشاشات سال گذشته، تاکنون عرصه فحاشی و اختلافات طیف‌های مختلف اپوزیسیون شده است. به همین جهت حمله تجزیه‌طلبان به طرفداران پهلوی موجب ساکت نشستن آن‌ها نشده و در مقابل، سلطنت‌طلب‌ها نیز فاندها و کسب درآمدهای نازنین بنیادی و مسیح علینژاد از سخنرانی‌های خود را یادآوری کردند.
درآمدزایی نازنین بنیادی از ۵۰ تا ۱۰۰ هزار دلار در هر سخنرانی و فاندهای ۳۰ هزار دلاری مسیح علینژاد ازجمله یادآوری‌های سلطنت‌طلب‌ها برای حمایت از خانواده پهلوی بوده است.

قیمت براندازان این روزها چقدر است؟
قیمت براندازان این روزها چقدر است؟

شالی زمردی کیست؟

نکته قابل توجه حضور یاسمین پهلوی در کنفرانس PAWC ، همجواری با شالی زمردی است. شالی زمردی، مجری سابق شبکه فاکس‌نیوز بود که به صدای آمریکا پیوست و اجرای برنامه های تفننی این شبکه را برعهده گرفت. زمردی در سال‌های اخیر با رقص و حرکات موزون مقابل دوربین به شهرت رسیده بود.

قیمت براندازان این روزها چقدر است؟

شالی زمردی همان زنی است که پس از اوج گیری آشوب‌های خیابانی ۱۴۰۱، مسیح علینژاد را به کشتی تفریحی دعوت کرده بود و ویدیو رقص با او در شبکه های اجتماعی وایرال شده بود.

پس از ماجرای میزبانی شالی زمردی از یاسمین پهلوی، دوستان قدیمی او نیز لب به سخن گشوده و همپای معترضان به کنفرانس PAWC زمردی را نقد کردند. در این رابطه یکی از نزدیکان او اظهار می‌کند که شالی زمردی نه نگران اغتشاشات است و نه اهمیتی برای این موضوع قائل است، بلکه هر طیف سیاسی که به او بیشتر فاند و پول پرداخت کند، همان سمت خدمت می‌کند. گاهی با تجزیه‌طلبان و علینژاد و گاهی هم با سلطنت‌طلب‌ها همکاری می‌کند.

قیمت براندازان این روزها چقدر است؟

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 5 =